Всичко за корелите
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Мариела
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2012
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2012, 10:58:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ! Имам корела от месец и половина Smile Много бих искала някой ,ако може да ми каже какъв пол е ,защото когато я вземах от магазина ми казаха,че е много малка още и не може да се установи Wink Мерси предварително Smile




Админ: Използвай бутона Редактирай!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2012, 10:58:53    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

antoan
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 22 Авг 2012
Мнения: 17
Местожителство: St.Veit

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2012, 13:06:12    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен май е женска но несъм сигурен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мариела
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2012
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2012, 19:03:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за отговора! Smile Някой друг ,ако има мнение по въпроса ,моля да ми пише Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Октомври 2012, 9:54:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Момиче! Wink
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Мариела
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2012
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Октомври 2012, 16:06:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси,много за отговора ! Аз имам едно вълнисто момченце и сега май се получи някаква много странна двойка И аз си мислех,че е женска понеже вълнистия много си "говори"  , а тя само се кара,когато нещо не и е наред,даже не знам дали ще успея да я науча на някоя мелодийка . Иначе с другия папагал си имат отделни клетки,но тъй като ги пускам през деня да се разхождат свободно,вечер се намърдват в една клетка и не искат да се разделят.Не съм много сигурна обаче това дали е добре...


Ето ги калпазаните Wink


Админ: Използвай бутона Редактирай!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Октомври 2012, 0:16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Много сладка двойка! Аз преди имах подобна, но с мъжка корела и женски вълнист. Дамата, обаче, не беше много въодушевена от ухажора си.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Мариела
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2012
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Октомври 2012, 21:21:24    Заглавие: Отговорете с цитат

И при нас кавалерът е по-настоятелен Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети