Проблем с ЖАКО

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

lubomir74
Нов
Нов


Години: 50

Offline
Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юни 2009, 3:07:38    Заглавие: Проблем с ЖАКО Отговорете с цитат

Здравейте на всички преди една седмица мойте кумове заминаха в щатите и ми оставиха РОРО едно кралско жако да го гледам.Аз съм нов в форума и щи ви бъда много благодарен ако ми помогнете със съвети относно РОРО прочетох много в нета  и разбрах че РОРО е див защото от както е при мен няколко пъти  е крещял  когато се опитвам да го пръскам за паразити сега от 2 дни си скубе перата и курешките са му воднисто-зелени не знам това дали е нормално или не.Иначе си яде нормално даже изяде днес и един морков.Всички ми казват че бил див и никога няма да проговори но за моя изненада  започна да издава някакви звуци макар и рядко но за жалост е много страхлив даже да мина до клетката веднага се наежва и започва да съска а когато пробвахда му дам от ръка започва да ме кълве и го плюва.
Ще ви бъда благодарен ако ми помогнете с някой съвет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юни 2009, 3:07:38    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети