Каква клетка трябва за сама корела?

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

pernat95
Нов
Нов

Години: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Май 2009, 22:26:43    Заглавие: Каква клетка трябва за сама корела? Отговорете с цитат

Какъв размер клетка трябва за сама корела??? Като се има в предвид че се пуска почти всеки ден да лети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Май 2009, 22:26:43    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Май 2009, 22:36:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че нещо от рода на 40х30х40см поне трябва да има клетката.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

kiko_vd
Нов
Нов

Години: 23

Местожителство: vidin

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 11:38:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук бих ви посочил минималните необходими размери – дължина 70-80 см,широчина 30-40 см и височина – 45 см. Птицата трябва да може свободно да размахва крилете във всички посоки.
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 19:41:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма значение колко време корелчето ще е навън. Важно е да обитава спокойно клетката и в нея да има място за хранилки ,поне 2 кацалки , поилка, ваничка.... може и играчки. Вземи му възможно най-голямата клетка която можеш да си позволиш. Не я гледай да е много префърцунена ама по-скоро да е функционална.

kyynadd
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Май 2009, 21:57:27    Заглавие: Отговорете с цитат

А още една полезна тема и за мен.
Решил съм да купувам клетка и аз, че е доста стара нашата. След като разбрах какви да са размерите бихте ли ми препоръчали място откъдето да я купя, защото в интерес на истината на доста места проверих, но или няма клетки или са тип къщичка, а аз искам квадратна/правоъгълна, защото моят любимец много обича да каца отгоре като излиза. От София съм, Младост, но не ми е проблем да се разходя и по-далеч.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети