Пътуване с папагал

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Домашни любимци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

julia
Нов
Нов


Години: 59
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Дек 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Септември 2009, 22:06:53    Заглавие: Пътуване с папагал Отговорете с цитат

Моля ви за помощ.Налага ми се да пътувам до Швеция с розелата и хъскито. За кучето разбрах какво ми трябва,но за розелата не знам.Питах и ветеринари-всеки казва различно.Ако някой знае какви документи ми трябват моля да ми пише.


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Септември 2009, 22:06:53    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Септември 2009, 9:33:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че ще ти трябват CITES документи.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Септември 2009, 11:41:24    Заглавие: Re: Пътуване с папагал Отговорете с цитат

julia написа:
Моля ви за помощ.Налага ми се да пътувам до Швеция с розелата и хъскито. За кучето разбрах какво ми трябва,но за розелата не знам.Питах и ветеринари-всеки казва различно.Ако някой знае какви документи ми трябват моля да ми пише.


Ако розелата е мутация се изисква CITES регистрационна карта, а ако е обикновената Пъстра Розела - ще ви е нужен само пътен лист. Със CITES регистрационна карта не можете да се сдобиете, освен ако не са ви продали розелата заедно с документа. А, така наречения "пътен лист" се издава от ветеринар по всяка време.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

julia
Нов
Нов


Години: 59
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Дек 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Септември 2009, 23:39:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля,че е обикновена пъстра розела.Не знам как да кача снимка за да я видите.Благодаря за отзивчивостта.

Админ: Имаш ЛС относно снимките!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

julia
Нов
Нов


Години: 59
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Дек 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Септември 2009, 9:57:19    Заглавие: Отговорете с цитат


http://195.149.248.189:8080/2009-09-03/05b1248a7c269d6f41b1c57bda6d41ed

Това е Рики.Мисля че си е пъстра розела,но не съм съвсем сигурна.Благодаря за помощта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Домашни любимци Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети