Помогнете ми

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

diqn_007
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 11 Окт 2012
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Октомври 2012, 22:12:34    Заглавие: Помогнете ми Отговорете с цитат

Здравейте имам женски канар гледам го че  от няколко дни се мъчи да снесе яица. Незнам дали досега е снасял защото го хванах на терасата .Притеснява ме че е доста надут това нормално ли е. И доколкото знам есента не е размножителният им период. А и същто така нямам мъжки. Какво да правя даитhttp://е някои съвет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Октомври 2012, 22:12:34    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Октомври 2012, 19:33:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е сега размножителния период, но това не пречи да снесе (дори и без мъжки). И как разбра, че се мъчи да снесе? 3 дни просто няма кака да е оцелял, ако още се мъчи да снесе едно яйце.
Постоянно ли е надут? Възможно ли е просто да му е студено? Храни ли се, пие ли вода, движи ли се, някакви звуци издава ли, по цял ден ли спи...?
Ако се притесняваш, заведи го на ветеринар! Така трудно би могъл да ти помогне някой, особено ако и ти не си съвсем сигурен какво му е.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети