Вълнисти+финки

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Февруари 2010, 17:05:35    Заглавие: Вълнисти+финки Отговорете с цитат

Здравейте!Имам два вълнисти папагала-мъжки и женски.Клетката им не е много голяма,а размножаването не се получава.Мисля да купя по-гляма клетка и искам да купя още две птици,но се чудя акви да взема.Мислех да взема финки,защото се размножават по-лесно,но не знам как ще си съжителстват с папагалите? Дали ще има конфликти?ще могат ли да се размножат?лесно ли ще стане?ще може ли вълнистите да се размножат при положение,че сега ще има нещо като "ято"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Февруари 2010, 17:05:35    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Февруари 2010, 19:57:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Не! В една клетка, в никакъв случай. Вълнистите са далеч по-силни и агресивни и при евентуален конфликт, не ми се мисли, какво могат да направят. А отделно и това, че няма да се чувстват комфортно. А ако искаш да създадеш ято с цел да ги размножаваш, трябва да са вълнисти.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети