Здравейте! трябва ми съвет .. моля помогнете ми .. :S

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

didityyy
Нов
Нов


Години: 30

Offline
Регистриран на: 29 Яну 2010
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2010, 23:03:11    Заглавие: Здравейте! трябва ми съвет .. моля помогнете ми .. :S Отговорете с цитат

Здравейте!!! МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ !!! Имам 2 вълнисти папагал4ета .. едното женското го наблюдавам от няколко дена стои долу в клетката, седи някакво омърлушено , постоянно яде и почна да се дава ..всмисъл преди не даваше лесно да го хваним ... хапеше .. крещеше , а вчера като го пуснахме идваше само при нас стои .. има и разстойство седи някак си настръхнало . Притеснявам се да не да е болно нещо защото попринцип си е много щура .. вика .. не се спира .. а от няколко дена седи и постоянно спи SadSadSad... ИСКАм да го заведем на ветеринар , но баща ми все не му се занимава .. плс помогнете ми кажете ми какво да направя :С:С:С: ... плссс ;(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2010, 23:03:11    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2010, 23:36:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит празник!
Никак не звучи добре. Заведи го! Дай му и сварено яйце, по-точно жълтъка. Обикновено в такива ситуации или имат разтройство или запек. Разгледай го внимателно, и ако е второто, вземи малко кислородна вода и внимателно го почисти! Ип пак ти казвам, заведи го на ветеринар! Най-вероятно ще ти даде витаминчета и антибиотик заа водата. Ако е така ще е добре да го отделиш от другото, за да не даваш лекарствата и на него. Бързо оздравяване!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети