За корелата ми Коко

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

The_Kyky_Boy
Нов
Нов

Години: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Април 2010, 16:06:04    Заглавие: За корелата ми Коко Отговорете с цитат

Здравейте отново Коко  много си разперва крилете все едно иска да хвръкне от клетката всички казват че прави гимнастика  но аз се страхувам дане да го болят крилцата моля ви отговорете ми (благодаря предварително )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Април 2010, 16:06:04    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Април 2010, 16:48:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Прави гимнастика! Нормално е да си протяга крилата или дори да лети на място. Пускаш ли го да лети?

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

The_Kyky_Boy
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Април 2010, 9:36:14    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Прави гимнастика! Нормално е да си протяга крилата или дори да лети на място. Пускаш ли го да лети?

Да много често го пускам да лети из стаята той често каца на щорите

Eто една негова снимка http://img176.imageshack.us/i/img0701x.jpg/
Върнете се в началото

The_Kyky_Boy
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Април 2010, 9:56:52    Заглавие: Супер сайт Отговорете с цитат

Много ми харесва този сайт сега мога да съм сигурен къде да търся информация
Върнете се в началото

The_Kyky_Boy
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юни 2010, 12:10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да попитам дали корелите могат да се научат да казват дълги изричения защото  му  често повтарям

името да кажем както някои беше писал в една статия като  минавате до клетката да му казвате изричемие

с името му. Аз направих същото и сега в песните си повтари кооооооооооки кооооооки. Т а да се върна на  

въпроса може ли да се научи на поне едно изричение
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юни 2010, 12:45:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Корелите не са сред най-приказливите папагали, но въпреки това могат да се научат да казват отделни думи, защо не и изречения. Т.е. възможно е, но имай предвид, че цяло изречение ще е доста по-трудно от една-две думи, а и зависи дали думите са лесни за произнасяне.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

anka
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Юли 2010, 0:40:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледах в разни клипове из ютюб, че има папагали които са заучили дълги мелодии или различни думи за произнасяне, следователно ще може и изречение, е чак пък дълго, не знам... Моят е заучил някакви странни песни на птички, сякаш е горска птичка, явно в магазина е слушал песните на други видове птици и от време на време, като се вдъхнови и започва да ги пее.
Повтаряй му изречението секи ден, може и да успее да го запомни.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети