Помощ!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици : Диви птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

222
Нов
Нов


Години: 30

Offline
Регистриран на: 27 Апр 2010
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2010, 21:32:13    Заглавие: Помощ!!! Отговорете с цитат

ЗДравейте!Днес чистеха покрива на един блок.Там гнездяха много гларуси.По късно намерихх две малки паднали гларусчета.Едното се бе приземило върху цимент и беше мъртво.Другото беше все още живо.Моля ви кажете как и с какво да го храня.Изопщо всичко което да направя за да оцелее.Ставали поне днес да го храня с хляб или телешки салам?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2010, 21:32:13    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

SanifleX
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 09 Ное 2009
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2010, 22:05:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти, ако птицата е още жива, свържи се с Зелени балкани, ето и линк http://www.greenbalkans-wrbc.org/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

222
Нов
Нов


Години: 30

Offline
Регистриран на: 27 Апр 2010
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Април 2010, 14:59:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Гларусчето е още живо но аз съм от Русе.Какво да правя?Моля помогнете!!!Састоянието му се влошава.Храня го с минеатюрни мърччета цаца и вода с пипетка.Но е зле!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

SanifleX
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 09 Ное 2009
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Април 2010, 22:21:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Свържи се с Любомила Кривошиева 0885 22 84 86 ,тя работи в спасителния център.  Ще ти каже какво да правиш и евентуално да го изпратиш/с нея ще се разберете допълнително за изпращането./
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

SanifleX
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 09 Ное 2009
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Април 2010, 11:36:54    Заглавие: Отговорете с цитат

222 дай си номера на мобилния... или тук или на лични ми го напиши !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

222
Нов
Нов


Години: 30

Offline
Регистриран на: 27 Апр 2010
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Май 2010, 21:52:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямя смисъл.Гларусчето умря .Написах емайл на сдружението не не ми отговориха.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

falconess
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 12 Юли 2009
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Май 2010, 22:34:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявайте, но тези неща не са за мейл. Човекът Ви даде директно моят телефон, а вие пишете мейл, при положение, че е спешно... Не знам на кой мейл сте писали и не съм човекът, който следи общия мейл на Спасителния център, но аз лично въобще нямам време да чета мейли през деня.

Относно гларусчето, възможно е да е получило вътрешни увреждания на органи от падането и това да е причината за смъртта му. Понякога, въпреки разкъсвания на органи и вътрешни кръвоизливи, успяват да преживеят няколко дни. А цацата е противопоказна за хранене на птици, ако е купена от магазин, защото, най-вероятно, е осолена допълнително.
_________________
Спасителен център за диви животни
http://www.greenbalkans-wrbc.org/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ПолинаТиханова
Нов
Нов


Години: 35

Offline
Регистриран на: 24 Юни 2010
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Юни 2010, 14:52:57    Заглавие: Гларусче Отговорете с цитат

Здравейте,моят случайе подобен,преди 3 седмици си прибрах самотно гларусче,което не можеше да яде самичко,вече може и си пие водичка,но от 2 дена изглежда много зле,омърлушен е,не иска да яде и да пие вода,ей така безпричинно,а си беше много добре,исках да се научи да лети и да го пусна,а сега не знам дали ще оживее,дори не може да стои прав и само лежи.Току що видях телефона на спасителния център,звънях,но не вдигнаха...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

falconess
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 12 Юли 2009
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Юни 2010, 1:03:25    Заглавие: Отговорете с цитат

С какво го храните гларусчето?

Моля, когато звъните, бъдете по-настоятелни. Има и мобилни телефони дадени, просто сме претрупани. Понякога сме в движение и ако звъните само на стационарния телефон, може да не вдигне никой. Друг път държа птица, например, и не мога да вдигна дори да съм до телефона. Просто не се отказвайте.
_________________
Спасителен център за диви животни
http://www.greenbalkans-wrbc.org/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Диви птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети