Чочо

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

stoyan207
Нов
Нов


Години: 26
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Юли 2010
Мнения: 4
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юли 2010, 21:02:45    Заглавие: Чочо Отговорете с цитат

Как бих могъл да науча чочо да говори, като имате предвид че нямам много време.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юли 2010, 21:02:45    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Юли 2010, 15:20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Като му повтаряш думата, която искаш да нучи. Няма как да стане за 5 или 10 минути, иска се време. А и корелата доста по-лесно може да се научи на някоя мелодийка.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

stoyan207
Нов
Нов


Години: 26
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Юли 2010
Мнения: 4
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Юли 2010, 17:27:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юли 2010, 11:41:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Който няма време за животните си въобще да не си взима такива !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

The_Kyky_Boy
Нов
Нов


Години: 23
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Апр 2010
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Юли 2010, 8:42:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Най после знам как да се научат корелите да казват думички на един диск си записвате гласът си (дакажем от телефона  после си го качвате на компа).
Слагете клетката му пред компа или ако имате dvd.
Пускате му диска да си го слуша и  и така няколко седмици!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Юли 2010, 2:05:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти какво би направил , ако си на мястото на корелата и никой не се занимава с теб , нямаш си дружка , с която да си приказваш и цял ден ти пускат нещо монотонно , което не разбираш ? То е ясно - и ти ще го научиш , но дали ще го разбираш ?

Пробвай така да научиш китайски   Ще видиш , че и ти ще започнеш да го повтаряш !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Юли 2010, 23:52:48    Заглавие: Отговорете с цитат

The_Kyky_Boy написа:
Най после знам как да се научат корелите да казват думички на един диск си записвате гласът си (дакажем от телефона  после си го качвате на компа).
Слагете клетката му пред компа или ако имате dvd.
Пускате му диска да си го слуша и  и така няколко седмици!



Това няма да доведе до никакъв резултат. Птицата ще имитира гласа ви за да получи внимание.
Въпреки ,че моите корели не са постоянно с мен (а при роднини, но ги виждам почти всяка седмица) Чочо продължава да ми пее ''нашата песен'' като ме види. Не я пее на никой друг. Научихме го на две мелодии, едната му свирих аз другата приятеля ми и той свиреше точната мелодия на точния човек. Останалите неща които научи му ги казвахме и двамата. С безсмислен шум няма да научите корела да ''говори'' . Трябва да има смисъл  в обучението на птицата и най-вече ВРЕМЕ за нея.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети