Вълнистите ми папагалчета се плашат от мен :(
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  

Какви храни обичат най-много вашите папагалчета
Зърнени (просо, ечемик, слънчоглед и т.н )
70%
 70%  [ 7 ]
Растителни (плодове, зеленчуци, тревички,клонки и т.н)
30%
 30%  [ 3 ]
Сварени яйца
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 10

Автор Съобщение

vanina985
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 30 Юли 2010
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 13:58:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, отново!
Преди малко пак му давах да кълве от ръката ми. Сипах си зрънца и си сложих ръката вътре , но вместо да яде ме клъвна. Пресипах просото в една капачка и пак му дадох. Този път започна да яде. Оставих го да си клъвне 10-15 зрънца и извадих капачката. Пак си вкарах ръката. Жорко започна бавно да се навежда, а аз през цялото това чакане се молех: "Не, не ме клъввай по пръста, моля те, моля тее" Накрая започна да яде. Изяде няколко зрънца и като че ли нещо чу, надигна си главата, ослуша се и се отдръпна. Изчаках го да дойде пак, но не поиска.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 13:58:40    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 14:15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Е това е много добре. Не можеш да очакваш, че ще стои да яде 5-10 минути на ръката ти.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vanina985
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 30 Юли 2010
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 14:19:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, misho, определено ще трябва да обезопася с нещо и да започна да го пускам. Мисля първо да е в една стая, за да видя как ще реагира в новата обстановка - дали ще почне да се блъска в стените или пък да разознава. Предполагам, че ако падне например зад някой мебел и се изплаши, следващия път ще знае да не си пъха носа навсякъде, но пък не мисля да рискувам да умре от страх, затова наистина трябва хубаво да обезопася навсякъде. Ще помоля баща ми да премести всички мебели плътно до стената, ако не както ти каза с картон.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 16:31:02    Заглавие: Отговорете с цитат

В повечето случаи при първото пускане папагалчетата се блъскат в стените и най-вече в прозорците.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 23:26:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Не си пускай птичето толкова рано - то първо трябва да свикне с кафеза си и да го възприеме за свой дом . Тогава няма да се блъска в стените , а ще направи обиколка на стаята и пак ще кацне на него , а също така ще се прибира и с удоволствие .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vanina985
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 30 Юли 2010
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Август 2010, 12:32:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Той си е с този кафез от както е взет от зоомагазина. Никога не е сменян, но мисля да му купя по - голям и по- хубав.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

mirkata555
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юли 2010
Мнения: 14
Местожителство: Сливен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Август 2010, 12:24:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ! Днес се върнах от морето. Взех малко пясък от плажа за папагалите и искам да ви попитам дали е подходящ да се дава на папагали, разбира се, след като е добре измит.
_________________
Шишо и Яшо - 2 мъжки обичащи се папагала Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети