Дърво
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Обзавеждане : Извън клетката
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Октомври 2007, 11:51:38    Заглавие: Дърво Отговорете с цитат

Мисля да направя дърво на корелите, за да има къде да си играят.Някой имали такова? И харесва ли им  да стоят на него.Приемам всякакви съвети.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Октомври 2007, 11:51:38    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

nikolai
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Октомври 2007, 12:17:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти сама си отговаряш това е дарво няма как да не го харесат....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

kyynadd
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Октомври 2007, 11:15:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам. В началото се плашеше от него, но вече му е любимо място.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Октомври 2007, 12:19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеш ли да ми покажеш снимки? И малко инструкции как се прави.Отначало мислех да са клони, но после се замислих дали да не е нещо като голяма кацалка с много играчки.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

kyynadd
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2007, 23:39:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Снимка сега не мога да ти дам, защото е временно махнат. Някой път ще го снимам.
А за изработката. Направих го някъде преди 4-5 години. Намерих едно подходящ клон, дебел и здрав с 2 разклонения. Като се прибрах го обелих целия, така че да се получи бял. След това изрязах някой опасно стърчащи клончета и го сложих до клетката, като част от едното разклонение влизаше и в клетката и така му слушеш за стоене и вътре. В началото както казах се плашеше, но после свикна и се качваше на върха, който е доста над клетката и определеному харесваше.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Октомври 2007, 0:06:00    Заглавие: Отговорете с цитат

jo написа:
Можеш ли да ми покажеш снимки? И малко инструкции как се прави.Отначало мислех да са клони, но после се замислих дали да не е нещо като голяма кацалка с много играчки.

ако мога само да добавя- хич не ти и трябва да белиш клона, папагала с удоволствие ще те отмени, те обожават кората на дървото. гледай да е с повече разклонения, по възможност различни по дебелина за да си тренира пръстите на краката. на някои от разклоненията закачи огледалце, играчка,стълбичка и това ще стане любимото му място за игра. един познат ми прати това : http://www.bottlebrushstuff.com/new%20pics%203/DSC_7014.jpg защо не го погледнеш? Very Happy
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nikolai
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Октомври 2007, 0:08:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy  Very Happy  Wink Страхотно е да го направиш като кат за почивка,игри,хранене и поене и за други неща папгалите имат нужда от такива аксесоари така да кажем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Октомври 2007, 12:06:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Намерих една стара закачалка от тези на стойка. Горната и част се върти , самоче е много висока. Мисля да я скъся малко и да закача още разклонения. Ще им окача любимите играчки и едно огледало.Приятеля ми редлага да сложим и хранилка че да имат за похапване.Само водата не съм я измислила още.Като стане ще покажи снимки.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nikolai
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Октомври 2007, 12:40:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако искаш недей барза мойта ще я направя  днеска-утре и ще пусна снимки,та мисалтами е ако искаш да я видиш за идеи... Very Happy Мойта ще е като днимката коята пусна буболина нещо подобно де...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fridolina
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 103

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Ноември 2007, 22:22:57    Заглавие: Отговорете с цитат

jo написа:
Намерих една стара закачалка от тези на стойка. Горната и част се върти , самоче е много висока. Мисля да я скъся малко и да закача още разклонения. Ще им окача любимите играчки и едно огледало.Приятеля ми редлага да сложим и хранилка че да имат за похапване.Само водата не съм я измислила още.Като стане ще покажи снимки.

Идеята със закачалката е отлична, само виж дали няма лаково покритие.
А за храната и водата, моят съвет е изобщо да не слагаш, щото хич няма да искат, да се прибират в клетката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Ноември 2007, 23:48:46    Заглавие: Отговорете с цитат

nikolai написа:
Ако искаш недей барза мойта ще я направя  днеска-утре и ще пусна снимки,та мисалтами е ако искаш да я видиш за идеи... Very Happy Мойта ще е като днимката коята пусна буболина нещо подобно де...
ники кфо стана с тфа дет щеш да прайш напрай ли го
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 11:26:04    Заглавие: дърво Отговорете с цитат



Ето една идея как да си направите дърво.Това е изкоренен дънер на който отстраних излишните разклонения и се получи този резултат.Надявам се да ви хареса
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 11:37:23    Заглавие: дърво Отговорете с цитат



Ето още една
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 12:16:48    Заглавие: Re: дърво Отговорете с цитат

michondi64 написа:


Ето още една

Изглежда чудесно и е естествено, това освен всичко друго и ще тренира крачетата им. На снимкта май са 2 мъжки канара? Кротко приседнали един до друг? много са сладки и това че им позволяваш и да излизат от клетката е прекасно!
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 16:10:59    Заглавие: дърво Отговорете с цитат

Благодаря,че го хареса Колкото до пола,дадоха ми жълтото за женско Инече ги пускам всеки ден да си летят, което много им харесва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 17:04:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеята с дънера е страхотна.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 17:53:06    Заглавие: Re: дърво Отговорете с цитат

michondi64 написа:
Благодаря,че го хареса Колкото до пола,дадоха ми жълтото за женско Инече ги пускам всеки ден да си летят, което много им харесва

Ще им харесва и как иначе....Кой не обича свободата, а освен това е и много полезно за тях. Не съм сигурна, че са две мъжки, първо стоят много кротко в близост(момчетата не правят така ), второ снимката е малко далечна. Момичетата са с по-кръгли тела,а момчетата - с по-издължени. Мъжките ОБИКНОВЕНО пеят повече, но моите момичета понякога също му пригласят. Ако можеш направи и снимки отпред и отдзад в близък план, за да видя по-добре кой какъв е
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 19:07:30    Заглавие: дърво Отговорете с цитат

Ами във фотогалерията имам някои техни снимки,ще кача още но мисля,че трябва да го направя в друга тема,щото май се отклоних от темата и ще заслужа порицание
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Prodawam_korela
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Фев 2008
Мнения: 38

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Февруари 2008, 22:12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

супер идея вие май сте манияци на птичките...е и аз ставам такъв ами... и аз като направя дънер или клон ще снимам коко в/у него и ще я кача да видите как съм го направил аз...само да намеря дърво Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 11:31:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво клонче е най-подходящо да намеря от парка за вълнисти папагалчета? Искам да има и зеленина (тя естествено ще падне), но само листата да не са отровни за тях т.е. цялото дърво да не е отровно.Примерно клонче от джанка добре ли е ?
_________________


Последната промяна е направена от piqnica на 14 Март 2008, 18:36:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Извън клетката Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети