Опитомяване

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

annie
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 05 Сеп 2010
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Септември 2010, 10:13:08    Заглавие: Опитомяване Отговорете с цитат

здравейте!
аз имах папагалче, беше много добро (мъжко) ... подариха ми го като беше оче малък и сам се научи да ни каца на рамената, по главите навсякаде и обикаляше целия апартамент кадето отида аз все с мен ,като се прибирах и ме чакаше на вратата и почваше да чурулика,ваобще не го беше страх от хората, беше много общителен...имах го от 4 години и в последно време само ми варвеше в краката и аз без да искам го настъпах и той умря..много ми беше тежко..
сега си купих нов и той е малък и още незнам пола му..имам го от 1 месец вече,но много се страхува от най-добре се чувства в клетката.като е в нея и ми каца на пръста, но като е извън нея е много страхлив и като застане на едно място не мърда освен ако не отида към него за да избяга или ако не чуе някоя птичка на чурулика.Много искам и тои така да се привърже към както стария...как мога да го науча да ми каца на рамото ...да не го е страх от мен....


Админ: Мнението се дублира!

Към темата: Опитомяване на вълнисти папагали
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Септември 2010, 10:13:08    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети