Проблем с Корела

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ama7eura
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Окт 2010
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2010, 16:49:37    Заглавие: Проблем с Корела Отговорете с цитат

Здравейте на всички Smile от 1 седмица наблюдавам изменение в изпражненията на мойта корела слагах лук във водата,оцет.. но без успех. Държи се нормално лети пее играе си ... възможно ли е от поемането на много вода да се получава въпросното разтройство ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2010, 16:49:37    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2010, 17:13:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможно е. Особено, ако яде повече плодове и зеленчуци. А кой ти каза да слагаш оцет и лук? Не съм чувал подобни неща.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

ama7eura
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Окт 2010
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2010, 21:07:35    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Възможно е. Особено, ако яде повече плодове и зеленчуци. А кой ти каза да слагаш оцет и лук? Не съм чувал подобни неща.

изобщо не яде зеленчуци и плодове.. слагал съм му различни видове и нищо не близва... а за лук и оцет ми каза един приятел.само забелязвам че пие много вода.Вие как бихте постъпи ли ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2010, 21:23:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Погледнете дали пиленцето е изцапано, изобщо има ли някакви други промени в сравнение с преди! Все пак предполагам, че е заради водата.

Дано и някой друг си каже мнението, но това с оцета ми се вижда странно.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

ama7eura
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Окт 2010
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2010, 21:33:53    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Погледнете дали пиленцето е изцапано, изобщо има ли някакви други промени в сравнение с преди! Все пак предполагам, че е заради водата.

Дано и някой друг си каже мнението, но това с оцета ми се вижда странно.

В момента си сменя перушината и постоянно се чеше напръсках го с пасторизатор с хладка водичка и го остах до прозореца на слънчице и сега по малко се чеше но даже забелязвам че има нещо като ранички .. в петък мисля да го водя на ветеринар
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2010, 21:51:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако мислиш, че има проблеми, заведи го!

Къде го намери това слънце в осем и половина?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

ama7eura
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Окт 2010
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2010, 21:53:22    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Ако мислиш, че има проблеми, заведи го!

Къде го намери това слънце в осем и половина?

е през деня грееше слънчице а за утре мисля да му сложа по малко вода защото аз го пълня до горе да видя дали ще има промяна ...  да се надявам да се оправи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

dianab
Нов
Нов


Години: 59

Offline
Регистриран на: 18 Юли 2009
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Ноември 2010, 19:49:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, моля някой да ми даде съвет..корелката ми след обяд започна буквално да плюе вода, без мирис даже не е слюнка, а чиста вода. Днес се храни сутринта и оттогава не съм забелязала да яде. Сега стои омърлушена и замижава с очички. Изпражненията и са леко воднисти. Моля дайте ми съвет..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Ноември 2010, 14:14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ветеринар! Аз не мога да ти кажат какво е, а не мисля, че е добра идея да чакаш тук някой да ти каже.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

dianab
Нов
Нов


Години: 59

Offline
Регистриран на: 18 Юли 2009
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2010, 19:37:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиленцето ми е добре, явно е била някаква бактериална инфекция или знам ли! Ходихме на ветеринар и за по-сигурно пием вече трети ден антибиотик. Но още в неделя си бяхме добре и дано така да е за напред...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2010, 20:58:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е най-важното. Дано няма повече проблеми!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети