Гарван

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

psyhler
Нов
Нов


Години: 33

Offline
Регистриран на: 05 Яну 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2011, 15:09:08    Заглавие: Гарван Отговорете с цитат

Мда...вчера успяхме да спасим един много красив Гарван от устата на една котка...крилцето му е зле,след малко отивам на ветериинар да го прегледат и да го лекуват...ако може да се въстанови ще чакам с нетърпение момента в койтоще го пусна на свобода,но ако се окаже,че не може и има два вариянта....приспиване и гледане в домашни условия.....аз съм на мнение,че живот не се дава случайно и ще бъде голямо удоволствие а мен да го гледам,по принцип не съм птичар,но специално Врабчовите са ми слабоост...мисълта ми е....ако нещо не е на ред и се окаже,че ще си го гледкам...дали би свикнал у нас,дали свиква с хората,ще се примири ли и ще спре ли да нервничи...ще може ли да се приспособи с една дума...?!
от скоро е у мен а вече го заобичах...чел съм доста за тях,интелигентността им,мозъка и т.н.т. но все пак като птичари ще ми е от голяма полза вашето мнение!
Благодря предварително!
ПС:за сега се държи добре...яде,пие и щъка като невидял...дано всичко е на ред,стискайте палци!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2011, 15:09:08    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2011, 21:34:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че няма проблеми с приспособяването. Най-добре ще е, ако може да се върне пак към стария си живот, но и това е вариант. Дано оздравее!
Едно интересно клипче!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

psyhler
Нов
Нов


Години: 33

Offline
Регистриран на: 05 Яну 2011
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Януари 2011, 8:08:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря много.Върнахме се от доктора.Каза,че има стара рана,кояото е в процес на заздравяване,има малко кръвоизливче точно на края,но ще заздравее,каза,че му трябва време,храна и вода и място...за сега това всичкото го има.Говорих със Зелени Балкани и алтрнативата,която ми предложихма ми се стори малко....прибързана да кажем в оглед на състоянието му...днес ще го пусна пак из къщата да пообикаля и да поскача,да се пораздвижи....забравих да кажа,че имам котка,която за моя изненада като го види започв да бяга ужасена и да се крие на всевъзмоожни места...
ще видим как ще се развият нещата...за сега остава у нас,ако реши да свикне ще ми е много приятно,а щом се оправи-ще го пускам да лети.Там,където му е мястотоSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети