Папагалът ми не пее :(

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

gabsunn
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2011
Мнения: 16
Местожителство: Сливница

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2011, 23:00:14    Заглавие: Папагалът ми не пее :( Отговорете с цитат

Здравейте! Нова съм в форума и ако има такава тема ще ме извините! Smile Имам корела почти от 1 месец първия ден я пуснах,но тя неможе да лети! Идваше при мен играехме си с карти,но незнам какво се случи,почна да не излиза от клетката ! Да не би да не и е удодно да излиза , сега се опитва да излиза с дупето навънка , но нещо не й/му се получава! Още незнам момче или момиче е, ще се опитам да прикача снимка за да определите вие , защото от зоомагазина ми казаха,че е още малко и неможе да се определи ! Също така нейска да чурулика Sad . Имам 2 вълнисти папагала , от началото не се разбираха -  вълнистите постоянно клюцаха корелата Sad , но сега почти свикнаха! Затова въпросът ми е защо вече нейска да излиза ? Момче или момиче е ? И защо не пее  ;(;( ? Благодаря предварително , ще се опитам да прикача негова/нейна снимка Smile !

http://img515.imageshack.us/i/0717.jpg/ и ето още една http://pics.data.bg/categories/1/общи/387770f983a7bb457659ae3885b3932d/изображение50714 незнам стана ли но ..  Smile

Админ: Няма нужда да оцветяваш, подчертаваш и удебеляваш текста. Става труден за четене.
_________________
Папагалите - най-сладурските животни! (sun)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2011, 23:00:14    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2011, 23:55:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да преценя какъв пол е. По принцип мъжките пеят. Повечето женски само пищят. Така, че ако не пропее, най-вероятно е момиче. А за излизането не се притеснявай! Остави ѝ отворено! Ако реши ще излезе. Като не иска, няма да я караш на сила. Рано или късно ще ѝ хареса навън и тогава ще питаш как да я прибираш.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

gabsunn
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2011
Мнения: 16
Местожителство: Сливница

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Януари 2011, 0:17:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се за удебеляването просто го направих ей така!  Smile Преди беше много по-спокойна  сега изобщо не дава да се пипа клетката Sad Незнам какво й е станало , но преди я прибирах с кацалката вътре,а сега изобщо неще да излезне незнам какво да и измисля за да може да стъпи на него и тогава да излезне защото й е трудно да се захване Sad ! Иначе Благодаря за това което ми каза  Smile
_________________
Папагалите - най-сладурските животни! (sun)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Януари 2011, 16:02:49    Заглавие: Отговорете с цитат

И да няма къде да стъпи, пак може да излезе. Папагалите имат здрави човки и няма никакъв проблем да се катерят с тях.
А нещо да се е изплашило, докато е било навън? Да си го хващал, гонил или нещо, от което да се страхува? Явно нещо го е уплашило. Не може просто така да стане плашлив. Но ще му мине рано или късно.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

gabsunn
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2011
Мнения: 16
Местожителство: Сливница

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Януари 2011, 20:58:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо аз съм момиче  Very Happy Последният път когато го пусках неискаше да си влезе в клетката и баща ми го хвана но той не се съпротивляваше и лесно го вкарахме, но сигурно се e уплашил Sad . Сега съм му отворила клетката , но нейска да излиза Sad Sad Sad
_________________
Папагалите - най-сладурските животни! (sun)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Януари 2011, 21:39:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай! Въобще не погледнах. Иначе можеш да пробваш да ми сложиш някакво лакомство навън, близо до клетката, например крекер, тиквени семки, зелечуци, плодове или каквото друго обича.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

gabsunn
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2011
Мнения: 16
Местожителство: Сливница

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Януари 2011, 23:49:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма нищо  Smile . Пробвах с ябълка , сложих си я на ръката и си я пъхнах внимателно  вътре , но то избяга и повече неискаше да дойде Sad Иначе му сложих  ябълка на клетката  и вълнистите , и корелата много я харесаха и започнаха да си хапват Smile . Пробвах с краставица , но си харесват повече ябълката Smile
_________________
Папагалите - най-сладурските животни! (sun)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gabsunn
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2011
Мнения: 16
Местожителство: Сливница

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Януари 2011, 14:24:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте отново да ви се похваля вчера сложих на клетката парцченце ябълка и корелатаа многооо я хареса ... взех я и му я подадох и ТО ПОЧНА ДА ЯДЕ  Вече не се страхува толкова , благодаря ти Мишо за съветите който ми даде Smile Smile Smile Smile
_________________
Папагалите - най-сладурските животни! (sun)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

MD
Нов
Нов


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Фев 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2011, 17:18:07    Заглавие: Отговорете с цитат

gabsunn написа:
Няма нищо  Smile . Пробвах с ябълка , сложих си я на ръката и си я пъхнах внимателно  вътре , но то избяга и повече неискаше да дойде Sad Иначе му сложих  ябълка на клетката  и вълнистите , и корелата много я харесаха и започнаха да си хапват Smile . Пробвах с краставица , но си харесват повече ябълката Smile


Ами пробвай като мен. Аз отначало само си слагах раката вътре той го беше страх но като го правиш често той няма да се страхува. Първия път когато Коко (папагала ми) се прсташи кацна на главата ми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

eazynote
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 28 Май 2011
Мнения: 15
Местожителство: Велинград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2011, 20:40:29    Заглавие: Отговорете с цитат

От вас научих, че женските не пеят и много се разочаровах...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2011, 22:12:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Както вече ти казах в другата тема, женските корели могат да пеят, но по принцип това е типично за мъжките.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети