Голяма рана

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

MD
Нов
Нов

Години: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2011, 17:31:10    Заглавие: Голяма рана Отговорете с цитат

Здравейте имам си една корелка  много обича да си хапва зелка. Но не щеш ли докато си сменяше перата към 5,6 паднаха на земята  голяма рана стана.
Какво да правя?Моля дайте отговори защото много се притеснявам за Коко.
(благодаря предварително)

Доло горе питах в оня питах в този сайт и ми изписа с йод да го намажа, но много не ми се вярва да помогне.Така де ще го заболи.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2011, 17:31:10    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2011, 0:18:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Как така рана? Само се оголи място или е разранено? Ако си сменя перата, то те падат без проблеми и не правят рани. Щом има рана, значи или се е оскубал някак или са паднали по някаква друга причина. От къде точно паднаха перата?
Мисля, че можеш да го намажеш с йодна тинктура, но ако искаш можеш да отидедеш до някой ветеринар и да попиташ.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

MD
Нов
Нов

Години: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2011, 14:18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Как така рана? Само се оголи място или е разранено? Ако си сменя перата, то те падат без проблеми и не правят рани. Щом има рана, значи или се е оскубал някак или са паднали по някаква друга причина. От къде точно паднаха перата?
Мисля, че можеш да го намажеш с йодна тинктура, но ако искаш можеш да отидедеш до някой ветеринар и да попиташ.

Ами просто по едно време гледах телевизия и той изпиштя силно.Отидох да го видя и една горе доло 3см рана на крилото му преди беше синьо но сега някак светло червено така е от към 3 седмиции там няма пера . А това  дето ме попита дали е разранено: отначало малко но зарастна
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2011, 14:23:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Сама ли е корелата? Дай снимка!

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

eazynote
Нов
Нов

Години: 26
Местожителство: Велинград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юни 2011, 23:30:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди малко забелязах, че точно зад перчема на мойта има една малка кръгла част, на която няма перца. Преди няколко дни забелязах, че там е по-оредяло, но сега няма нито едно перце. На главата отгоре е и затова не смятам, че може да се е наранила сама, а и папагалите едва ли си сменят перата на отделни места....Лошото е, че дори и да и има нещо в града в който се намирам няма един ветеринар, какво остава пък за специалист по птиците. Ако някой е запознат със случея оля да сподели.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети