майка ми твърди...

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

irito
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2007, 13:38:03    Заглавие: майка ми твърди... Отговорете с цитат

някаква колежка на майка ми и казала че стопаните на папагали опле6ивявали.според нея нещо в папагалчетата оказвало вличние наи-вече на мъжете и предизвиква този така неприятен процес.аз не вярвам в това,но все пак за да се успокои наи-вече маика ми реших да се допитам до трети лица-и така,какво е вашето мнение,има ли нещо вярно според вас и има ли изобщо някакви нека ги наречем странични ефекти отглеждането на папагал. Laughing  Exclamation  Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2007, 13:38:03    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

lam3r
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2007, 14:26:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Кажи на приятелката на майкати ,че и трябва лекар Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

irito
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2007, 16:58:53    Заглавие: Отговорете с цитат

това е и моето мнение и за мик не съм вярвала на тия глупости ама има хора дето верват,ко да се праи
Върнете се в началото

sky
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2007, 17:03:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Exclamation
Върнете се в началото

fridolina
Активен
Активен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2007, 17:44:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето снимки на хора, занимаващи се на професионално ниво с папагали:
http://birds.no-ip.biz/album.html
http://mybirds.ru/forums/index.php?automodule=blog&blogid=53&&st=80
irito, можеш, да ги покажеш на майка си и да я успокоиш - ако баща ти оплешивява, не е от папагала. Very Happy
Върнете се в началото

bubulina
Модератор
Модератор

Години: 39
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2007, 20:28:40    Заглавие: Отговорете с цитат

irito написа:
това е и моето мнение и за мик не съм вярвала на тия глупости ама има хора дето верват,ко да се праи

миличка било е време, когато хората са смятали, че с пускане на кръв се лекуват всички болести....почти нищо не се е променило от тогава Very Happy  ще ти пратя снимки на мен и мъжа ми да видиш, че всеки косъм си е по-главите ни. Това мнение най-вероятно се дължи на кокошинките, които бабите навремето са лекували с варосване на кокошарниците (то и сега е ефективно). Спи спокойно, няма да оплешивее никой от твоето семейство...или поне не по тази причина Very Happy
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети