Раничка под прилцето на папагалчето ми

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

skatew
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 08 Дек 2010
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Септември 2011, 11:49:57    Заглавие: Раничка под прилцето на папагалчето ми Отговорете с цитат

Здравейте! Писах преди около 7-8 месеца тук, когато си взех вълнистото папагалче.  Сега имам проблем със същото папагалче... Преди около седмица забелязах, че има раничка под крилото, не знам от какво е станала, но не си личи да го боли или нещо такова. Лети си из апартамента, играе си... Преди около 5 дни го заведох на ветеринар и той не успя да му види крилцето, защото Киви (папагалчето) го беше страх и да не го стресира допълнително, само ми даде някакво лекарство, което се закача за клетката и би трябвало папагалчето да си го яде... То не го е докоснало още... Днес сутринта, докато му махах от клетката покривалото, с което го покривам докато спи забелязах, че има малко кръвчица по него... Sad И сега не знам какво да правя.. Да го заведа ли пак на ветеринар, но този път той да му види крилцето, но да го стресира много или да го оставя така и да се надявам да се оправи ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Септември 2011, 11:49:57    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Септември 2011, 19:25:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Чеше ли се повече от нормалното на това място? Да се скубе сам, да има паразити...само налучквам. Може би ще е по-добре ветеринар да го погледне. Мисля, че от дистанция трудно някой може да ти даде сигурен отговор.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети