Папагалчетата ми не искат да ядат

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

peteto95
Нов
Нов

Години: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Октомври 2011, 20:08:45    Заглавие: Папагалчетата ми не искат да ядат Отговорете с цитат

Здравейте! Най-сетне и Аз си имам папагалчета хихи . Мъжко и женско ... май?! Както и да е, имам ги от вчера (събота), но не са кусвали от храната си, нито са пийвали от водата ... А от зоомагазина ми казаха, че ако не ги нахраня веднага като се приберем щели да умрат. На всичкото отгоре не са мръднали от пръчката, на която си стоят от начало... Та нормално ли е така да се държат и какво да правя, ако продължат да не се хранят .... ?!
Помогнете моля Ви!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Октомври 2011, 20:08:45    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

MartinX
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Октомври 2011, 21:32:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че е нормално да са стресирани в началото, но се опитай да им дадеш малко хляб от ръката ти.
Върнете се в началото

peteto95
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Октомври 2011, 22:34:25    Заглавие: Отговорете с цитат

хм... Обаче само като се доближа до клетката и те пощуряват ... Не мисля, че ще е много добра идея да си пъхам ръката вътре ... Най-много да ги стресирам още повече ... :Х
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

Години: 22
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Октомври 2011, 15:06:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Хич не бъркай вътре, те са много стресирани в началото и може да не ядът, но пият вода но ти не можеш да ги видиш. НЕ минавай около клетката, защото се стресират още повече.

peteto95
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Октомври 2011, 22:16:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес видях, че са яли малко, но само когато мен ме няма в стаята. Иначе по-голямата част от деня като съм при тях даже и не мърдат от мястото си.  
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Октомври 2011, 14:00:51    Заглавие: Отговорете с цитат

За 1 месец ще свикнат малко по-малко не се тревожи. И не стой цял ден в стаята.

peteto95
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Октомври 2011, 23:53:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за съветите!
Надявам се наистина да започнат да свикват с мен, защото за сега няма никакъв напредък. А все пак, в скоро време искам да почвам да ги пускам да си летят из стаята, но не мисля, че това ще е възможно, ако ги е страх. Даже като им сменям храната и водата, те отиват в другият край на кацалката.
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Октомври 2011, 16:51:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Чак след 2 месеца ще можеш да ги пуснеш навън. Като им сменяш водата и храната се движи бавно, така ще се плашат по-малко.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети