Папагала ми киха!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ve4eto
Нов
Нов


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Окт 2011
Мнения: 4
Местожителство: Radnevo

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Ноември 2011, 20:09:42    Заглавие: Папагала ми киха! Отговорете с цитат

От 2-3 дни забелязах че корелата ми почна да киха!Един познат каза че така прави като си чисти перата!Дали наистина това е причината?Иначе си яде и е жизнен!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Ноември 2011, 20:09:42    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Ноември 2011, 21:43:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Нормално е. Ако се чувства добре и ноздрите и са видимо чисти, няма за какво да се притесняваш. Не съм забелязал някаква връзка между почистването на перата и кихането. Така или иначе, те си чистя перата всеки ден. Освен, ако не е попаднало малко пухче в някоя от ноздрите ѝ, което се случва, понякога. И така да е, ще си го изкиха.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети