Откъде са тези рани?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Lory
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 31 Дек 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Декември 2011, 15:06:50    Заглавие: Откъде са тези рани? Отговорете с цитат

Здравейте!Имам 2 финки-Деймън и Бела...Имам проблем със женската Бела-има рани отстрани на очите направо големи дупки.Смятах че там са и ушите и че този проблем е поради силното свирукане и врещене на папгала ми корела-Нео....разделих клетките им и започнаха да се пооправят.Днес забелязах че сами са хванали коричка и че заздравяват,но забелязах други по маки кървави дупки по тялото днес Чудя се дали е сериозно?Моля ви помогнете!!!Дали мъжкият я кълве,незнам..... Благодаря!
_________________
`....Lory
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Декември 2011, 15:06:50    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Декември 2011, 20:28:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Така описано не звучи добре. Каквато и да е причината, не е нормално да има рани. Наблюдавай ги дали се карат! Виж възможно ли е другарчето ѝ да ѝ го е причинило. Имам амадини и от време на време настъпват скандали и започват да се скубят. Перушината оскубана ли е на тези места? Ако можеш да снимаш ще е добре. Как се чувства птичето? Храни ли се? Пие ли вода?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Lory
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 31 Дек 2011
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Януари 2012, 14:47:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Да храни се нормално,пие вода и изпражненията са нормални.Давам им пясък със мин. соли,миди и т.н. но и 2-те не ги ядат често....Виждала съм ги да се "пощят" или нещо такова,гушкат се..няма оголени места без перушина но забрлязвам че й пада от време на време.....ще се опитам да пратя снимка това е от едната й страна не можах да я хвана по друг начин защото е много палава и буйна
_________________
`....Lory
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети