ПРОБЛЕМ!!!

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

velislav4oo
Напредва
Напредва

Години: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2012, 11:49:50    Заглавие: ПРОБЛЕМ!!! Отговорете с цитат

Здравейте на всички.Много се извинявам че пак ви пиша но имам проблем.Днес сутринта корелата ми искаше да излезе,аз и отворих вратата и тя излетя.Сега се е качила на най-горния рафт, където аз не мога да стигна.Та въпросът ми е как да я прибера в клетката.Ами ако не може да се прибере.Помогнете ми!!!Какво да правя???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2012, 11:49:50    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2012, 13:19:39    Заглавие: Re: ПРОБЛЕМ!!! Отговорете с цитат

velislav4oo написа:
Здравейте на всички.Много се извинявам че пак ви пиша но имам проблем.Днес сутринта корелата ми искаше да излезе,аз и отворих вратата и тя излетя.Сега се е качила на най-горния рафт, където аз не мога да стигна.Та въпросът ми е как да я прибера в клетката.Ами ако не може да се прибере.Помогнете ми!!!Какво да правя???

Нормално е да се качи на най-високото. Остави я! Ще се прибере сама. И да пренощува навън не е проблем. Нищо няма да ѝ стане.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

velislav4oo
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2012, 15:50:48    Заглавие: Re: ПРОБЛЕМ!!! Отговорете с цитат

misho написа:
velislav4oo написа:

Нормално е да се качи на най-високото. Остави я! Ще се прибере сама. И да пренощува навън не е проблем. Нищо няма да ѝ стане.

Ами ако не може или не иска да се прибере???Сега седи на едно място и не мърда.
Върнете се в началото

berkit0
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2012, 17:47:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Все още хапе ли те ? Ако те хапе още можеш да си сложиш една ръкавица и внимателно да я хванеш.
Върнете се в началото

velislav4oo
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2012, 18:03:26    Заглавие: Отговорете с цитат

berkit0 написа:
Все още хапе ли те ? Ако те хапе още можеш да си сложиш една ръкавица и внимателно да я хванеш.

Това и направих но тя все някъде отлита щом си доближа ръката или пък бяга от мен
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Януари 2012, 2:05:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз, пък, съм много против хващането. Сигурно за стотен път го казвам, но това не е правилно. Щом птицата не ти разрешава да я хващаш, не го прави! Най-малкото, че губиш доверието ѝ. Да не говорим, че ако се стигне до там да я гониш из стаята, за да я хванеш, първо я стресираш и второ, тя в теб как да види приятел?!
Не може да не може. Не е толкова глупава. И да не иска, ще огладнее, ще ожаднее и ще се прибере. Не се безпокой! Wink

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

velislav4oo
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Януари 2012, 14:46:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря много, но как да спечеля доверието и?Как да я накарам да не трепери и да не ме хаска всеки път когато ме види?Как да я накарам да ми се довери???
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

Години: 22
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Януари 2012, 14:48:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти не се притеснявай за нея. Тя ще се прибере и ако имате малко изградено доверие по между си тя ще осети, че се притесняваш и може да се нарани. Когато огладнее или ожаднее ще се прибере в клетката.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети