Странни движения

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

plamski1987
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Дек 2011
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Януари 2012, 15:45:01    Заглавие: Странни движения Отговорете с цитат

От около месец имам вълнист папагал всичко беше наред до преди 2дена. От 2дена се чеше постоянно добре го огледах няма рани нито по човката нито по тялото обаче доста често се чеше и вряска.
Яде си нормално и пие водичка а също така си дъвче разните играчки, които съм оставил в клетката. Притеснява ме това чесане от какво ли може да е? А и сякаш е станал по агресивен не дава да го погаля по коремчето а се спуска да ме хапи в повечето случаи. Помощ моля?
_________________
Моят приятел Чоки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Януари 2012, 15:45:01    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Януари 2012, 10:06:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможно е да има паразити. Най-добре се посъветвай с лекар.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

plamski1987
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Дек 2011
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Януари 2012, 17:51:32    Заглавие: Отговорете с цитат

E от къде да ги хване Wink Никакви промени няма вкъщи и т.н. Аз съм от Димитровград незнам да има хора разбиращи от папагали ще видя какво мога да направя но гледам, че днес и бели перушинки се мотат по дъното на клетката а е доста игрив и свири и т.н. и яде..
_________________
Моят приятел Чоки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Януари 2012, 20:49:00    Заглавие: Отговорете с цитат

За белите перушини не се тревожи всички птици ги пискат. Аз имам 3 вълнисти папагала и пускат много перушина.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

plamski1987
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Дек 2011
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Януари 2012, 13:52:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав беше Жо че са паразитчета и ми казаха с листа от лайка да изваря чай и да го пръскам всеки ден поне 3-4дена след няколко дена ще пиша да ви споделя резултата
_________________
Моят приятел Чоки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Януари 2012, 16:08:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Листата от майка съм почти сигурна ,че няма да помогнат. То вярно че лайката лекува , но чак толкова....
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Януари 2012, 20:36:54    Заглавие: Отговорете с цитат

plamski1987 какво става с папагалчето ти.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

plamski1987
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Дек 2011
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Януари 2012, 17:56:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Баси 3дена го къпах и не помогна днес си купих пудра и казаха,че това е решението и но голям проблем как да е нанеса на него той фърчи като побъркан дайте съвет Sad пръсках го през клетка побеля обаче по коремчето и под крилата немога да нанеса пудра а не ми дава да го хващам ;((
Как да го напудря добре дайте съвет моля ви..
_________________
Моят приятел Чоки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

plamski1987
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Дек 2011
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Януари 2012, 7:38:34    Заглавие: тревога Отговорете с цитат

Предния ден го напудрих до колкото можах но продалжава да се дръгни Забелязвам че от вчера почти не яде енергичен е но губи много кокошинки и като се дръгни направо се наранява сякаш незнам може би си внушавам.. Но със сигорност е изгубил апетит вчера не беше ял цял ден като се прибрах от работа в 12;30 вечерта го храних от ръка и изяде така 1 супена лъжица просо но преди това не бе ял. Като яде го прави много бързо а и движенията му са стреснати да не би да е реакция от това че го пудрих да е уплашен още?
Май днес като се прибера от работа ще го водя на ветеринар не ми харесва какво се случва с него..
_________________
Моят приятел Чоки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Януари 2012, 17:39:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Седи ли на дъното на клетката от време на време ако можеш му пипни крачетата да видиш дали са студени, омърлушен ли е?
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

plamski1987
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Дек 2011
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2012, 2:09:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес го водих на ветеринар каза, че всичко е наред и птичката е отлична. Спирам с притесненията! Благодаря ако има нещо пак ще пиша.
_________________
Моят приятел Чоки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети