Избор на гнездилка при вълнистите папагали

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Gabito
Напредва
Напредва


Години: 23
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Фев 2012
Мнения: 25
Местожителство: Smolian

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Февруари 2012, 23:04:44    Заглавие: Избор на гнездилка при вълнистите папагали Отговорете с цитат

Здравейте казвам се Габи и имам 4 вълнисти папагали .Те са Рики,Лора,Коко и Кики.Искам да размножа мойте сладури , но не знам каква гнездилка да използвам.От зоомагазина ми предложиха една пластмасова с направено като яма дъно, но според мен е много малка.[IMG]images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG][IMG]images/smiles/icon_question.gif[/IMG]Имали възможност женската да не иска да снася защото тя има възможност само да направи 2-3 кра4ки в гнездилката и това е.Моля ви кажете ми дали ще и е тясно!О и между другото на колко месеца може един вълнист папагал да се размножава,а по колко години горе-долу живеят? [IMG]images/smiles/icon_cool.gif[/IMG] Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Февруари 2012, 23:04:44    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Февруари 2012, 19:55:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж тази тема, за да прецениш за кутийката за мътене! Не е необходимо да е много голяма. Женската само ще лежи вътре. Не и трябва да ходи никъде. По-важно е само входа да е по-на високо от дъното. Тази на снимката е идеална.
На около 9 месеца са готови за размножаване. Колко живеят, не знам, но поне за 9-10-годишни вълнисти знам.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Gabito
Напредва
Напредва


Години: 23
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Фев 2012
Мнения: 25
Местожителство: Smolian

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2012, 23:18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Много благодаря купих гнездилката и през лятото се надявам да имам малки!
А вместо стърготини можели техни опадали перца защото аз им ги събирам перцата и мисля да ги сложа в гнездилката на дъното за да е по-меко на яйцата.Става ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Февруари 2012, 0:12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че няма проблем.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Gabito
Напредва
Напредва


Години: 23
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Фев 2012
Мнения: 25
Местожителство: Smolian

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Февруари 2012, 19:51:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Много благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети