От скоро с Амадини и вече чакам поколение :)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

pepkata
Нов
Нов


Години: 48
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Фев 2012
Мнения: 3
Местожителство: Sofia

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Февруари 2012, 16:27:51    Заглавие: От скоро с Амадини и вече чакам поколение :) Отговорете с цитат

Здравейте, скоро си взех кафез и 4 зеброви амадини и за моя най-голяма изненада и щастие бързо станаха по двойки и по едрите и явно възрастни направиха гнездо и снесоха 5 яйца. Това ме запали още повече и искам да питам пропускам ли нещо в отглеждането им и трябва ли нещо допълнително. Взел съм им 2 вида просо, закачил съм им диво просо, пясък с минерали, яйчена храна, някаква плочка за калций, преварена вода им сменям всеки ден. Благодаря предварително !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Февруари 2012, 16:27:51    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Февруари 2012, 20:40:09    Заглавие: Отговорете с цитат

За всичко си се погрижел само не знам, защо ти е преварена вода.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

pepkata
Нов
Нов


Години: 48
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Фев 2012
Мнения: 3
Местожителство: Sofia

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Февруари 2012, 22:39:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами четох някъде, че е хубаво да им се дава преварена за пиене, може и да греша, незнам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2012, 19:07:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Това с водата мисля, че е излишно. Щом ти я пиеш, няма никакъв проблем и те да я пият. Иначе всичко друго изглежда наред. Към 13-14-тия ден можеш да очакваш първите мъници. Пиши как се развиват нещата! Wink
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

pepkata
Нов
Нов


Години: 48
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Фев 2012
Мнения: 3
Местожителство: Sofia

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Април 2012, 20:26:23    Заглавие: Отговорете с цитат

От единия чифт имам 6 малки, които вече почти се справят сами, от другия (защото си взех още) незнам колко са, защото все още ги хранят в гнездото и не мога да видя. А на балкона им направих една просторна волиера да си летят на воля, но чакам да поотраснат малките за да ги пусна там. От две пилета се запалих май доста, ама какво да се прави. Волиерата стана много добре, дано скоро да мога да ги пусна там ...Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vanessa
Потребител
Потребител


Години: 22
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 31 Мар 2012
Мнения: 49
Местожителство: с.Самуилово/Сливен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Април 2012, 21:55:10    Заглавие: Отговорете с цитат

много хубаво .сигурно много се вълнуваш и радваш на мъниците
_________________
Eдин зелен малък александър на име Алекс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети