Скорец

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици : Диви птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ivanminkov1981
Нов
Нов


Години: 42
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Фев 2008
Мнения: 14
Местожителство: България/София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Март 2012, 22:56:40    Заглавие: Скорец Отговорете с цитат

Здравейте колеги!
За жалост все по рядко ми остава време да пиша по форумите!

След като миналата година спасих един мишелов(прострелян) и го предадох на "зелени балкани",то сега докато бях за риба открих един скорец с ранено крило и незная какво да го правя!
От крилото му липсва парче-няколко от крайните дълги пера и част от коста(висеше на жилка и ...).
Прибрах птицата в къщи и третитрах раната с пудра за затваряне на рани и ихтиол на гел и го превързах,след два дни свалих превръзката и за щастие раната се е затворила и завехнала,но птицата надали ще може да лети!

Скореца е много енергичен и пие сам вода от поилка,но с храненето малко се назландисва ама аз от време на време му давам насила червеи в човката Wink
Дайте идея какво да го правя и с какво друго  да го храня!
Най лесно е да го задържа,но дали това ще е най доброто за него?

нещо май не се справям със снимката!


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=393963240632536&set=a.150028778359318.28608.100000565911706&type=1&theater
_________________
Чифт корели,чифт финки(зеброви амадини) един малък александър,мексиканска амбистома,куче,котка и за сега скорец-това в къщата,а в апартамента:куче,пор,червенобуза костенурка,мексиканска амбистома,рибки и гекон Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Март 2012, 22:56:40    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Диви птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети