Защо папагала прави така :?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

neverm0re
Нов
Нов


Години: 30

Offline
Регистриран на: 14 Ное 2010
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2010, 14:26:11    Заглавие: Защо папагала прави така :? Отговорете с цитат

Здравейте. Имам вълнисто папагалче от 1 месец насам , но не мога да го науча да яде нищо друго овсен специалния му микс от просо и другите неща.  Слагаме му доматче , краставичка , магданоз върху клетката , но той го хваща и го пуска доло   Всъщност каквото и да му сложим върху клетката той го бута докато не го събори   

Ето видео :

http://www.4shared.com/file/__MvOD-t/koko.html

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2010, 14:26:11    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

vanessa
Потребител
Потребител


Години: 22
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 31 Мар 2012
Мнения: 49
Местожителство: с.Самуилово/Сливен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Март 2012, 16:10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не прави така има един метод който да приложиш чела съм го ,но не знам дали става-слагаш му в клетката каквото искаш да яде и го оставяш там ,нека птичето да свикне с храната и да разбере, че не е страшна когато огладнее то ще я пробва и вече ще я яде ,защото ще знае, че не е отровна.Надявам се ,че съм помогнала.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

martin_
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 16 Авг 2012
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Септември 2012, 20:55:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам  2 вълнисти папагалчета но не съм сигорен че едното е женско а другото мъжко.(Имам ги от околко 2 години). От около една те започнаха постояно да се бият до кръв.Разделих ги преди около 1 седмица и едно от папагалите(продавачът смята че е мъжко) лежи долу в клеткана мисля че е болно но то си яде пие вода всичко точно и вапросат ми е зашто лежи моля Ви отговорете ми!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2012, 8:21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би е ранило крилото си.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети