Вълнисти папагали ПОМОЩ!!!

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

kareliaa
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Май 2012, 23:25:29    Заглавие: Вълнисти папагали ПОМОЩ!!! Отговорете с цитат

Здравейте,
Имам 4 броя вълнисти папагали 2 женски и 2 мъжки и живеят в много голяма клетка. Имам два въпроса на които не мога да намеря отговор и се обръщам към вас за ПОМОЩ.
1. Искам да попитам някой знае ли и сблъсквал ли се е с това например мъжкия/женската каца на една от пръчките и започва да чурулика като от време на време подсвирква или отива до някой от останалите и двамата почват да си чуруликат и да се целуват като си тресът главите. Някой знае ли на какво се дължи това.

2
.Искам да ги размножа, купих къщичка, но тъй като клетката няма отвори за къщички закрепих къщичката на вратичката, но никой не влиза в нея, някой знае ли как да ги накарам да влезнат или какво да направя за да влезна.
Ако не ги размножа в клетката някой може ли да ми даде съвет какво да направя за да ги размножа извън клетката, защото имам в нас една не обитаема стая която не се използва и мисля да направя стаята така че да могат да живеят в нея, тъй като там е по просторно, ако го направя как да ги размножа там.
Благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Май 2012, 23:25:29    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Май 2012, 21:05:52    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Напълно нормално е. Не бива да те притеснява. Напротив, трябва да те радва. Очевидно птичките се разбират добре. Smile
2. Просто им създай условия и чакай! Сложи им кутийката, може и нещо за постелка на дъното ѝ да положиш, закачи я и не я махай повече. Ако проявяват интерес, ще започната малко по малко да влизат. По принцип това трябваше да се направи преди месец-два, но и сега няма проблем. Остава само да чакаш! Smile
Ако са на по-широко, положението е същото. Само ще е по-добре.

Разгледай тези теми! Wink
РАЗМНОЖИТЕЛЕН ПЕРИОД

Размножаване на вълнисти папагалчета
Размножаване при вълнистите папагалчета

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети