Купих си двойка вълнисти папагалчета,но имам проблем

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

qna.asenova
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 29 Май 2012
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Май 2012, 8:17:51    Заглавие: Купих си двойка вълнисти папагалчета,но имам проблем Отговорете с цитат

Здравейте,много ми харесва форума и реших да се допитам до вас.Преди около 6 месеца си взех две папагалчета - мъжко и женско, но онзи ден женската ми умря и мъжкото стана много тъжно...Вчера реших да му взема компания,но в магазина харесах една вече оразувала  се двойка и видимо изглеждат по-големи от моето папагалче.Та въпроса ми е дали мога да ги сложа в една клетка или да са ги оставя в две различни,но да да са едно до друго?Предварително ви благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Май 2012, 8:17:51    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Gabito
Напредва
Напредва


Години: 23
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Фев 2012
Мнения: 25
Местожителство: Smolian

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Юни 2012, 16:04:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и да са заедно няма да има никакъв проблем!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Юни 2012, 23:51:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Две мъжки и една женска могат да съжителстват чудесно заедно. Разбира се не трябва да ги събираш от първия ден (защото не се познават, а и защото новите папагалчета могат да пренасят болести от зоомагазина). 30 дни в различни клетки, но така, че да се виждат и ако нищо не се случи дотогава, можеш спокойно да ги събереш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети