Въпрос за корела

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Мариела
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2012
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Септември 2012, 18:37:29    Заглавие: Въпрос за корела Отговорете с цитат

Здравейте! Вчера си взех корела,но вечерта забелязах,че едното и пръстче е по-дебело о по-дълго от другото такова  на другия й крак.Освен това има няколко кафеви петънца по това пръстче. Иначе пръста го мърда,не и създава проблеми....ползва си го. И си е жизнена,не е оклюмана,за това си мисля,че не я боли,но се притеснявам лакво е това. Много ще съм ви  благодарна,ако някой предполага какво може да е да пише
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Септември 2012, 18:37:29    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2012, 8:35:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Тя сигурно така си е родена това може би е ген в нейното семейство. Не се притеснявай.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мариела
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2012
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2012, 15:24:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Да и аз така си помислих,но ме притесниха тези петна.Стреснах се да не се е ударила нещо или да има някаква болест.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мариела
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2012
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2012, 15:41:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди малко забелязах,че едното петънце го няма. Май нещо се е била ударила.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Септември 2012, 2:48:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и да е била ударена не ми мина през ума. Почакай още около седмица и ще разбереш дали е ударена или не.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мариела
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2012
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Септември 2012, 22:13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ходих в магазина,от който я взех и другата корела,с която бяха в една клетка е с нормално пръстче,но също имаше едно такова петънце. Мисля,че това са нещо като корички от ранички. От магазина ми казха,че при човека от когто ги вземат живеят в обща волиера и си мисля,че може там да са се клъвнали.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

daniela80
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 21 Дек 2013
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Декември 2013, 23:43:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.Имам две Корели,от известно време на единия му се поду крачето около прастена.Ниакои да ми каже какво да права.Проблема е че е див и трудно се хвашта.Опитаха се да му го свалят но неможе защото крака е подут.Иначе е весел и си се храни нормално.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

YassBG
Напредва
Напредва


Години: 33

Offline
Регистриран на: 19 Юни 2018
Мнения: 28

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Юни 2018, 11:27:22    Заглавие: Отговорете с цитат

колко горе долу е един корел
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети