Говорене при корелите

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

dianna
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Авг 2012
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Октомври 2012, 19:14:48    Заглавие: Говорене при корелите Отговорете с цитат

Здравейте, имам мъжка корела от близо 6 месеца. Лесно свикна с мен . Една приятелка ми беше казвала, че преди като имала корела баща и направил запис на думите които искат да я научат и след 1 месец корелата се научила да ги повтаря. Въпросът ми е ако пробвам дали ще стане, ще има ли ефект. Благодаря Ви предварително! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Октомври 2012, 19:14:48    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Ноември 2012, 17:32:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо не ти пречи да пробваш, но трябва да си наясно, че корелите не говорят добре и никога няма да научат много думи. Дори да научат, гласът им е такъв, че не ги изговарят, а ги изсвирват и трудно им се разбира. По-лесно ще го научиш да повтаря мелодии, много са добри в това. Моята корела е с мен вече година, пее добре заучените мелодии, но успява да си каже само името - Хино. Женският ми вълнист папагал покрай него се научи да казва няколко думи, но той си остана само с името.

Между другото по-вероятно е да научи думи ако ти му ги повтаряш, отколкото око ги запишеш и му ги пускаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vladi17
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: nederland

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2013, 19:27:04    Заглавие: Отговорете с цитат

корелата не може да изговаря думите добре те ги изсвирват
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети