Треперещо папагалче - ПОМОЩ!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

G_LADY
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 10 Ное 2012
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Ноември 2012, 16:55:57    Заглавие: Треперещо папагалче - ПОМОЩ!!! Отговорете с цитат

Здравейте! Имам папагалче- вълносто от 1 година. Наложи ми се да пътувам и не си бях вкъщи 2 дни. Животинчето беше на затворено и имаше храна и вода. И преди се е случвало да го оставям самичко, но не е имало никакъв проблем. Щом се прибрах забелязах, че стои наперено и трепери постоянно... Наблюдавам го и ми прави впечатление, че не се движи толкова активно колкото преди, а почти си стои само на 1 пръчица. По принцип обича да си пее, но днес е абсолютно тихо! Изпражненията му са предимно черни с малко бяло по тях. Може ли някой да ми даде съвет какво да правя и да ми каже това признаци на болест ли са? Къде в Пловдив мога да намеря добър ветеринар?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Ноември 2012, 16:55:57    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Ноември 2012, 0:24:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, признаци са. Да не яде, да дреме, да е накокошинено, да е тихо, това са признаци, че не чувства добре. Заведи го на ветеринар! Ще ти даде витамини и антибиотик. За сега можеш да свариш едно яйце и да му дадеш жълтъка. Постарай се да му е топло и общо взето това е. С ветеринар не мога да ти помогна.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети