корела или малък александър,кой по-лесно ще проговори ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

alis1978
Нов
Нов


Години: 45
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 18 Ное 2012
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Ноември 2012, 23:23:23    Заглавие: корела или малък александър,кой по-лесно ще проговори ? Отговорете с цитат

Помогнете ми с избора, корела или малък александър,искаме си папагалче което ще го обичаме любов и ще прекарваме много време с него, много желаем да проговори но кой вид да изберем. Жако не ни е по възможностите, затова питам корела или малък александър ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Ноември 2012, 23:23:23    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Ноември 2012, 23:42:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали ще говори зависи до голяма степен от самата птичка. Имам опит само с корели и мога да ти кажа, че макар и да има говорещи, песните са им по-силната страна. Предлагам ти две теми за малкия алексъндър, които сигурно ще ти е интересно да прочетеш:
Може ли малкия александър да говори?
Копувам си Малък Александър искам съвет приятелчета
За корели има страшно много писано. Даже има цял раздел - Корели.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

pticechowka
Нов
Нов


Години: 40

Offline
Регистриран на: 24 Ное 2012
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Ноември 2012, 15:27:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Корела 100 % по-бързо би трябвало да проговори, при моят доста бързо се получи! Успех, каквото и да избереш, все душичка си е Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dianna
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Авг 2012
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Януари 2013, 18:05:10    Заглавие: Отговорете с цитат

И двата папагала са невероятни, но според мен корелите са по добри имитатори на звуци. Александрите са много умни и според мен са по добрия избор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

павел
Нов
Нов


Години: 129

Offline
Регистриран на: 28 Яну 2013
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Януари 2013, 16:36:26    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="misho"]Дали ще говори зависи до голяма степен от самата птичка. Имам опит само с корели и мога да ти кажа, че макар и да има говорещи, песните са им по-силната страна. Предлагам ти две теми за малкия алексъндър, които сигурно ще ти е интересно да прочетеш:
Може ли малкия александър да говори?
Копувам си Малък Александър искам съвет приятелчета
За корели има страшно много писано. Даже има цял раздел - Корели.    според мен не може да говори просто е умен и се обучава лесно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

павел
Нов
Нов


Години: 129

Offline
Регистриран на: 28 Яну 2013
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Януари 2013, 17:08:11    Заглавие: Re: корела или малък александър,кой по-лесно ще проговори ? Отговорете с цитат

alis1978 написа:
Помогнете ми с избора, корела или малък александър,искаме си папагалче което ще го обичаме любов и ще прекарваме много време с него, много желаем да проговори но кой вид да изберем. Жако не ни е по възможностите, затова питам корела или малък александър ?
корела разбирасе тя бие по всичко александъра
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vladi17
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: nederland

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2013, 16:32:01    Заглавие: Отговорете с цитат

корелата бие по всичко александъра
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

rabi
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 04 Дек 2013
Мнения: 1
Местожителство: newyok

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Декември 2013, 7:49:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.Няма към кого да се обърна за помощ,за това си направих регистрация с надеждата,че някой компетентен ще ми даде отговор на въпросите ми.Миналото лято купих на детето ми канарчета.Октомври месец мъжкият умря(стана ясно малко преди това,че той е стар) Женската остана сама.Вчера вечерта към 12ч ми направи впечатление,че е будна и седи в ъгъла на клетката.Днес сутринта пак беше в същото положение и за първи път не пееше както прави всяка сутрин.Не ядеше,не пиеше вода...След 2 часа видях,че има яйце на дъното на клетката
_________________
RABI>>>>>>>>>>>>>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Декември 2013, 22:46:24    Заглавие: Отговорете с цитат

rabi написа:
Здравейте.Няма към кого да се обърна за помощ,за това си направих регистрация с надеждата,че някой компетентен ще ми даде отговор на въпросите ми.Миналото лято купих на детето ми канарчета.Октомври месец мъжкият умря(стана ясно малко преди това,че той е стар) Женската остана сама.Вчера вечерта към 12ч ми направи впечатление,че е будна и седи в ъгъла на клетката.Днес сутринта пак беше в същото положение и за първи път не пееше както прави всяка сутрин.Не ядеше,не пиеше вода...След 2 часа видях,че има яйце на дъното на клетката

Това яйце...нищо няма да излезе от него. Тя може да се опита да го мътни, но е малко вероятно, а така или иначе няма уславоия за това. Иначе е нормално да снася дори и без мъжки.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети