Вълнисти папагали

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

dasdasdas
Нов
Нов

Години: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2012, 19:01:46    Заглавие: Вълнисти папагали Отговорете с цитат

Здрасти как мога да си науча папагалите те са мъжки и женски да си излизат от кафеза прес-спокоино и когато решат да си влизат , ровя из форумите ровя и немога да открия нищо , Благодаря предварително !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2012, 19:01:46    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

nezabravimata92
Нов
Нов

Години: 27
Местожителство: Благоевград/Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2012, 21:54:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, гледам моите от 4,5 години вече и съм ги пускала около 10 пъти за тези години... Най-лесния начин е да им отвориш клетката( не ти препоръчвам да ги вадиш ти, защото от това се стресират, ако не са свикнали с теб), те ако искат самички ще си излязат... А за прибирането можеш да ги подлъжеш с просо(храната, която обичат) или просто да изчакаш да се приберат... Не знам колко съм била полезна, но само това знам- аз така го правя... Успех и поздрави от Стара Загора Smile)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

dasdasdas
Нов
Нов

Години: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2012, 22:06:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси други предложения
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети