два мъжки добре ли е да живеят в една клетка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

anelia89
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 04 Яну 2013
Мнения: 1
Местожителство: България

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Януари 2013, 12:34:57    Заглавие: два мъжки добре ли е да живеят в една клетка Отговорете с цитат

Здравейте , имах два мъжки вълнисти , единият почина, вчера по случайност ми подариха пак мъжки и сега пак са два, въпроса ми е да сменя ли единият мъжки с женски ? Предните два горе долу се караха малко ,но се разбираха горе долу, но единият почина от незнайа болест, незнам дали не е заради другият мъжки..
и искам да попитам сега да ги оставя ли пак два мъжки или да го сменя единят с женска
Целта не ми е да правя бебета , а да се разбират самите папагали , затова моля помогнете ми със съвет!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Януари 2013, 12:34:57    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

nezabravimata92
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 30 Авг 2012
Мнения: 18
Местожителство: Благоевград/Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Януари 2013, 19:18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип проблем възниква когато са 2 или повече женски на едно място Smile
Моето мнение е, че няма да има проблем. Но все пак наблюдавай поведението им...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

vladi17
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: nederland

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2013, 16:44:35    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм гледал два мъжки въл. папагали преди години и съм нямал къвги така че няма проблем [IMG]images/smiles/icon_lol.gif[/IMG]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Дидка3
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 30 Мар 2013
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Март 2013, 12:10:44    Заглавие: Re: два мъжки добре ли е да живеят в една клетка Отговорете с цитат

anelia89 написа:
Здравейте , имах два мъжки вълнисти , единият почина, вчера по случайност ми подариха пак мъжки и сега пак са два, въпроса ми е да сменя ли единият мъжки с женски ? Предните два горе долу се караха малко ,но се разбираха горе долу, но единият почина от незнайа болест, незнам дали не е заради другият мъжки..
и искам да попитам сега да ги оставя ли пак два мъжки или да го сменя единят с женска
Целта не ми е да правя бебета , а да се разбират самите папагали , затова моля помогнете ми със съвет!
----------------------------   Здравей Анелия Smile Искам да ти кажа ,че и аз преди имах 2 мъжки вълнисти папагали и единият умря на 3 седмица от когато си ги взех. Аз знам , че ако в една клетка има 2 мъжки вълнисти папагали единия от тях е по-силен и побеждава другия. И всъщност по - слабия умира . И  като ми остана единия мъжки реших да му взема женска. Взех женска вълниста и скоро мъжкият ми почина . Тя сега е сама. Дали е проблем ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети