Проблем с портокал!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Peter217
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 03 Яну 2013
Мнения: 35
Местожителство: Пазарджик

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2013, 11:43:02    Заглавие: Проблем с портокал!! Отговорете с цитат

Здравейте Моите папагали(вълнисти) малко прекалиха с портокала..Аз им го дадох както е с вода вътре нали е цитрос и мнного им хареса ,но те прекалиха целите бяха в портокалов сок и не могат без да си хапват от портокала..Вече той стана като наркотик за тях.Да им давам ли изсушени плодове или цитросови.Гоня ги,а те след 2-3 секунди пак отиват да ядат... Какво да правя?
_________________
http://ourparrots.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2013, 11:43:02    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

vladi17
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: nederland

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2013, 14:05:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Здр ами ако портокала е в клетката им го махай ако са се пристрастили да го ядат ,но може да им даваш цитросови плодове без авокадо разбира се .А за изсушени плодове не знам те нямат сок и не са богати на витамини.Аз съм им давал изсушени плодове но не го пипва,макар че много обичат плодове[IMG]http://bgbirds.com/forum/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети