Да се притеснявам ли?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

velislav4oo
Напредва
Напредва


Години: 25

Offline
Регистриран на: 17 Дек 2011
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2013, 18:01:46    Заглавие: Да се притеснявам ли? Отговорете с цитат

Здравейте на всички, много се извинявам че ще ви занимая и с моите проблеми обаче не знам какво да правя.Та имам корела от около 2 години и днес забелязах леко странно поведение.Стоеше си на едно място свит и затваря очичките..и сега когато е над хранилката не иска много да се храни..хапва по две зрънца и спира..не знам какво да правя?Дане е болен нещо или си внушавам.Притеснявам се да не стане нещо!Моля помогнете!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2013, 18:01:46    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2013, 23:56:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Това може да означава, че е болен, може и просто в момента да е дремел. Често в мрачни дни папагалчетата спят повече и са по-тихи от обикновено. Но най-добре ти можеш да прецениш. Имаш го от две години и лесно ще разпознаеш дали не се чувства добре. Признаци, че нещо не е наред са, когато спи повече от обикновено, стои на едно място, не е жизнен, не пее и не вика, не се храни или почти не се храни... Ако се притесняваш, отиди при ветеринар. Ще ти даде витамини и може би антибиотик, които да му сложиш във водата. До тогава можеш да му дадеш и малко сварено яйце. Wink
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

velislav4oo
Напредва
Напредва


Години: 25

Offline
Регистриран на: 17 Дек 2011
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Март 2013, 13:06:58    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Това може да означава, че е болен, може и просто в момента да е дремел. Често в мрачни дни папагалчетата спят повече и са по-тихи от обикновено. Но най-добре ти можеш да прецениш. Имаш го от две години и лесно ще разпознаеш дали не се чувства добре. Признаци, че нещо не е наред са, когато спи повече от обикновено, стои на едно място, не е жизнен, не пее и не вика, не се храни или почти не се храни... Ако се притесняваш, отиди при ветеринар. Ще ти даде витамини и може би антибиотик, които да му сложиш във водата. До тогава можеш да му дадеш и малко сварено яйце. Wink

Ами сега като го гледам е добре...той има навика да гризе една вървичка..и сега пак го прави...от време на време си слага главата в крилото си и спинка като отида при него..и като му подам пръст...както обикновено ми гризе пръста...само дето яде малко по-малко..нормално ли е това...всмисъл аз вчера му сипах храна...днеска още не я е изял..дали пък просто не е гладен?Би ли ми дал съвет?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети