Помогнете, намерих малко птиче от род Пъстра Сойка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици : Диви птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

RedWaffles
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Май 2013
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Май 2013, 18:27:38    Заглавие: Помогнете, намерих малко птиче от род Пъстра Сойка Отговорете с цитат

Намерих го беше паднало от някъде 5 метра височина преди час и половина ... другите 2 птичета бяха вече мъртви, занесох го при ветеринара той нищо не направи, поисках да го гледам в къщи и той ми даде 1 спринцовка... Давах му по малко Вода в човката и внимавах да не го удавя... хванах му и 3 мравки 1 изяде и сега не знам какво трябва да направя. Някой да ми помогне да ме посъветва да направя ли така както баща ми някога правеше със една лампа над сандъка където бяха новоизлюпените малки гъски защото имахме някога такива  и ги топлеше ... какво да направя ...ето и снимка, то е новоизлюпено но и перата са му поникнали ...

Във фейсбук съм "Цветелин Драгнев" Моля някой да ме намери  защото не знам дали ще видя че някой пише по темата ... БЛАГОДАРЯ !

ето снимка : http://postimg.org/image/lzu0puuz5/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Май 2013, 18:27:38    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

RedWaffles
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 07 Май 2013
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Май 2013, 18:50:42    Заглавие: ,,, Отговорете с цитат

Ot PetVet.com  се отзоваха и ми казаха какво да правя ... увих го в един пуловер и трябва да го стопля ... и трябва да го храня през 3 часа с гранули кучешка храна нкиснати във вода ... обаче в момента не разполагам с такива, ако някой може да предположи АЛТЕРНАТИВА  ?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Май 2013, 22:50:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! Доста късно виждам темата. Как е птичето?
И занапред да знаеш, че в подобна ситуация можеш да се обръщаш за помощ и съвети към Спасителния център за диви животни в Стара Загора.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Диви птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети