Моето вълнисто папагал4е

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

vasil1213
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 22 Юли 2013
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юли 2013, 14:57:20    Заглавие: Моето вълнисто папагал4е Отговорете с цитат

Здравейте на скоро си купих вълнисто папагал4е, имам го от 4 дена някой може ли да ми каже защо не пее много ? Само стои и ме гледа по цял ден в клетката . И също съм забелязал 4е когато спи се зака4а изправено на предната решетка на клетката и с клюн се държи - това нормално ли е ?
Който ми помогне за папагал4ето със съвет ще съм му много благодарен  .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юли 2013, 14:57:20    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Peter217
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 03 Яну 2013
Мнения: 35
Местожителство: Пазарджик

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Юли 2013, 21:40:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Нормално е че се закача за решетка,докато спи. И моите вълнисти папагали го правя, не знам  защо,но е нормално. А това че те гледа,опознавате на 2% и се страхува на 98% .Надявам се да съм помогнал.
_________________
http://ourparrots.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Ersoy
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Сеп 2012
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Септември 2013, 13:27:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом папагала си го купил преди 4 дена,нормално е да стои и да те гледа,след седмица-две ще има голяма промяна,ако е сама в клетката,ще трябва да го пускаш извън клетката,аз имах 3 Вълнисти и 1 Корела,но Вълнистите избяха,и само Корелата ми остана (Тя беше в отделна клетка),тази сутрин купих 1 вълнист къчва се по мене,лети из стаята,и ми обръща внимание,но когато го пусна при корелата (Знам,Че не е правилно да се прави),не се бият,но нямат интерес един към друг,корелата  понякога му сваля люлката,но вълнистия пак нищо не му казва,дано и твоя вълнист свикне с тебе Smile Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети