Как да създам албум?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Фотогалерия
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Октомври 2007, 10:21:01    Заглавие: Как да създам албум? Отговорете с цитат

След като се регистрирате във Фотгалерията можете да си създадете няколко албума, като те мога тда бъдет публични или лични.

Ето и как се създава албум:

1. След като сти влезли в профила си избререте Създаване/Подреждане на албумите ли.
2. Натиснете бутона Нов и в полето долу напишете името на албума. Натиснете Промени. Албума е готов!  Very Happy За повече настроики продължете:
3. След това натиснете Промяна на албумите ми и от падащото меню горе вдясно изберете да кой албум желаете да промениет.
4. От тук можете да изберете заглавие, описание и ключови думи за албума. Ако вече сте качили снимки можете да изберете коя да се показва първа на албума ви. От другите полета можете да изберете кои искате да вижда албума ви (всички, само регистриранете или само вие). Можете и да въведете парола и гатанка, за да може албума да виждат само хората, знаеше паролата и гатанката. Трябва да изберете и дали желаете албума ви да бъде коментиран и оценяван.
5. За да потвърдите настройките изберет Актуализация на албум.

Ако имате въпроси питайте в темата!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Октомври 2007, 10:21:01    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 1:34:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще се пробвам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2007, 23:44:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми там като вляза в ПРОФИЛ не виждам ПОДРЕЖДАДЕ НА АЛБУМИТЕ МИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Ноември 2007, 14:37:41    Заглавие: Отговорете с цитат

vanko1 написа:
Ми там като вляза в ПРОФИЛ не виждам ПОДРЕЖДАДЕ НА АЛБУМИТЕ МИ


Става дума, като влезеш в потребителското си име, там където си натиснал Профил най-вляво е бутона Създаване / Подреждане на албумите ми.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Фотогалерия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети