Опитомяване при вълнисти папагали

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

L3M0N
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Окт 2012
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2013, 11:41:03    Заглавие: Опитомяване при вълнисти папагали Отговорете с цитат

Здравейте от 01.08.2012г. имам 3 папагала, но понеже много се караха си взех още един. От около два дни започнах да им давам да ядат от мойта ръка и искам да попитам колко време ще отнеме да свикнат с мен. Пускам ги редовно по стаята да летят като ги изкарвам от клетката докато ми яде на ръката
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Януари 2013, 11:41:03    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

dianna
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Авг 2012
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Януари 2013, 17:54:18    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип когато са повече папагалите по-трудно свикват,но с малко търпение ще стане. Това, че са започнали да ядат от ръка е много хубаво. Не мога да ти кажа точно след колко време ще стане но ще е скоро. Просто продължавай да ги пускаш да летят из стаята и скоро ще започнат да се приближават до теб и ще започнат да кацат по теб. Нужно е само един папагал да кацне на главата ти и след него и другите ще дойдат поне при моите беше така. Аз също имам 4 папагалчета.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vladi17
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: nederland

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2013, 15:44:31    Заглавие: Отговорете с цитат

това е доста добре щом се подлагат на обучение.И това където ги пускаш е добре защото всяка птица има нужда от свобода.Късмет с обучението
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

venceslava_@mail.bg
Нов
Нов


Години: 26
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 2
Местожителство: пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Август 2016, 21:44:40    Заглавие: Отговорете с цитат

имам вълнисто папагалче от един месец .Каца ми на ръката и ядеше от нея ,но напоследък започна да хапе и не ми позвалява даа го доближавам
_________________
Обичай папагала си и той ще те обикне***
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес

optimeon
Гост








\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Януари 2018, 1:51:08    Заглавие: Отговорете с цитат

И на моите две им отне около месец да свикнат с мен и да ядат от ръката ми. Трябва малко повече търпение
решетъчни скари,Детски блузи ,Фасилити мениджмънт,съдомиялни


Последната промяна е направена от optimeon на 13 Март 2018, 8:57:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото

awesome1
Гост








\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Февруари 2018, 0:42:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи да се въоръжа с търпение

спални комплекти,апартаменти пловдив,сервиз гуми,urban planning,дентална клиника софия


Последната промяна е направена от awesome1 на 18 Ноември 2018, 1:10:36; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото

mihaela.nedyalkova
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 15 Фев 2018
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2018, 13:05:59    Заглавие: Re: Опитомяване при вълнисти папагали Отговорете с цитат

L3M0N написа:
Здравейте от 01.08.2012г. имам 3 папагала, но понеже много се караха си взех още един. От около два дни започнах да им давам да ядат от мойта ръка и искам да попитам колко време ще отнеме да свикнат с мен. Пускам ги редовно по стаята да летят като ги изкарвам от клетката докато ми яде на ръката


Според мен, при всички птици е различно. Може би зависи от самата птица най-вече. Възможно това да не се случи бързо, но това не трябва да те притеснява, напълно нормално е да бъдат плахи в началото, като се има предвид, че обстановката е изцяло нова за тях. Съветът, който бих могла да ти дам е да не спираш да се опитваш да изградиш силна връзка с тях. Знам, че може да ти звучи малко нелепо, но това е начинът да ги предразположиш и да изградиш така желаното доверие между човека и папагала.


SEO оптимизация
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

iivanova0821
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 23 Май 2018
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Май 2018, 1:41:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако притежавате онлайн бизнес, но уеб сайтът Ви няма необходимите посетители, има начин да промените това. Съществува метод, наречен SEO оптимизация,който ще измести вашия сайт сред първите резултати, излизащи в търсачката. Научете повече за това на https://optimystica.com/seo-оптимизация/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

SweetSissy
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 03 Юни 2018
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Юни 2018, 17:46:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Един от оръжейнитемагазини на Zarimex.eu с най-голямото разнообразие от стоки и то наутвърдени производители. Директен вносител за България, който предлага над 4000продукта на най-ниски цени. Пълна екипировка за ловни и риболовни цели завсякакви условия и необходимата техника за целта. <o></o>

Последната промяна е направена от SweetSissy на 30 Януари 2019, 11:28:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

alex20606
Нов
Нов


Години: 24
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Юли 2018
Мнения: 1
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Юли 2018, 20:50:04    Заглавие: SEO-оптимизация Отговорете с цитат

Знаете ли, че вълнистите папагалчета са най-игривите папагали. Можете да научите вълнистите папагали да говорят, въпреки че, са едни от най-малките членове на папагалското семейство. Ако имате сайт, който се занимава с дистрибуцията на тези интересни и красиви птици и желаете той да придобие популярност SEO-оптимизация е един от начините чрез, които той може да бъде видян от повече хора. За повече информация, моля посетете сайта ни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

TishoZZ
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 26 Ное 2018
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2018, 13:09:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Скоро ми се повреди една брава ими трябва някой да я смени. Има много ключарски услуги, ама дали ходят и по домовете тияхора?<o></o>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети