Ще си купувам корела.Моля ви посъветвайте ме!!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

velislav4oo
Напредва
Напредва


Години: 25

Offline
Регистриран на: 17 Дек 2011
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Декември 2011, 20:11:24    Заглавие: Ще си купувам корела.Моля ви посъветвайте ме!!!! Отговорете с цитат

Здравейте на всички, имам един много важен въпрос и моля всички, които сте запознати с отглеждането на корела да ми дадете съвет:
Какво е необходимо да купя
Как да се грижа за него и ако може да споделите вие как отглеждате своите корели.Посъветвайте ме в тяхното отглеждане, защото все още не знам как ще се справя с папагала.Искам да разбера как да свикне с мен, затова ви моля да ми дадете съвет!!!
Благодаря ви предварително!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Декември 2011, 20:11:24    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

val2107_
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 20 Авг 2012
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Август 2014, 16:58:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е трудно да се грижиш за корела.Чистенето е лесно.На дъното на клетка се поставя вестник и нямаш грижи Smile след седмица се сменя.Водата и храната се сменят всеки ден.Трябва да има винаги креда(минерално блокче),защото съдържа калций и е много полезен за корелите.Трябва да му обръщаш внимание.Ако намш толкова време трябва да има другарче до себе си. Ако има нещо, което не е ясно винаги може да ме потърсиш!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

val2107_
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 20 Авг 2012
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Август 2014, 17:00:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз продавам корели.Ако искаш виж обявата - http://olx.bg/prodavam-papagali-korela-s-kletka-golyam-podark-i54722596
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети