Спешно!!! Дайте съвет

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

жу
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 28 Мар 2014
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Март 2014, 17:57:42    Заглавие: Спешно!!! Дайте съвет Отговорете с цитат

Здравейте, моля Ви за съвет. Имам два вълнисти папагала вече повече от 7 години са при мен. Досега са нямали никакви здравословни проблеми. Мъжкият обаче от няколко дни има проблеми с дишането. Забелязах, че си клати опашката като махало докато диша. Ходихме при ветеринар, но в града няма специалисти по птиците, каза че най-вероятно е пневмония, предписа витамини и антибиотик, който слагам във водата всяка сутрин. Така вече трети ден, но не виждам подобрение, даже напротив. Птицата по-често слиза и стои на дъното на кафеза, храни се по-малко, дори не знам дали пие водата с витамините. Стои накукушинен сякаш му е студено, а в стая е 25 градуса. Стаята се отоплява с климатик, а до кафеза съм сложила купичка с вода, за да не е прекалено сух въздухът, четох че помага. Какво мога още да направя, за да помогна на птичето ми?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Март 2014, 17:57:42    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Април 2014, 20:41:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста късно виждам темата. За съжаление, няма кой знае какво друго да се направи в домашни условия. Мисля, че сте му осигурили всичко възможно. Надявам се да е оздравяло!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети