Счупено краче :(

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ionko24
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 11 Окт 2013
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Май 2014, 13:42:16    Заглавие: Счупено краче :( Отговорете с цитат

Здравейте, имам папагал, който си бях купил пред 6 години и пред 1 месец му бях сложил нещо като кърпа на задната част на клетката защото чоплеше тапетите, а когато си излезе изобщо не ги бара и така .... прибрах се един ден и видях , че не може да си стъпва на крачето и, че го "влачи" и не го мърда а стъпва само на по горната му част... веднага го заведох на ветеринар,а той каза, че е счупено и напръска крачето с нещо и ми каза, че ще зарастне и ще му мине и няма да му пречи. Минаха 2 седмици и започна да се чувства по- добре, но преди 1 седмица крачето му се зачерви сякаш имаше оток и го заведох отново, но този път каазаха, че единствения вариянт е да го ампотират Sad Sad Sad а така много ще се мъчи, а могат и да го преспат, за да не се мъчи Sad ... Четох в интернет, че могат да се направят нещо като шина... обвива се с бинт а после се слага нещо като твърда пластмаса и ще се оправи крачето но нищо такова не ми казаха от ветеринарната клиника ... казаха, че единствения избор е да го ампотират Sad Sad Sad има ли какво да направя .. ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Май 2014, 13:42:16    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Май 2014, 9:11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, шина може да се направи, както и при хората, но това става след счупването. На мен ми се вижда абсурдно крачето да зарасне правилно без да е наместено и най-вече обездвижено. Сега, когато има възпаление, не виждам каква шина ще му слагат. Не мога да ти дам друг съвет, освен да потърсиш второ мнение от друг ветеринар. Дано се оправи!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

YassBG
Напредва
Напредва


Години: 33

Offline
Регистриран на: 19 Юни 2018
Мнения: 28

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юни 2018, 9:51:09    Заглавие: Отговорете с цитат

не мисля
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

YassBG
Напредва
Напредва


Години: 33

Offline
Регистриран на: 19 Юни 2018
Мнения: 28

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2018, 17:49:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Все по-голямо желание имам да си взема вълнист папагал
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

TishoZZ
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 26 Ное 2018
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2018, 13:08:44    Заглавие: Отговорете с цитат

За изработка наонлайн магазин закозметика според вас коя платформа ще е най-добра от готовите. Защото мисля, ченяма да има нужда да се прави нещо специално, магазинът няма да е голям.<o></o>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

TheIsco
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 02 Мар 2018
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Януари 2021, 20:49:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Как реши проблема? Оправи ли се?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети