Папагалчето ми ослепя

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

tsvetelinaz
Нов
Нов

Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 12:05:19    Заглавие: Папагалчето ми ослепя Отговорете с цитат

Здравейте !  Very Happy
Имам 2 вълнисти папагалчета . От 2 дни момиченцето ми не вижда  Sad
Дори не реагира на светлина  Crying or Very sad
Може те ли да ми помогнете или да ми препоръчате съвети
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 12:05:19    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

bubulina
Модератор
Модератор

Години: 39
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 18:11:28    Заглавие: Re: Папагалчето ми ослепя Отговорете с цитат

tsvetelinaz написа:
Здравейте !  Very Happy

не отлагай нито миг повече, а я заведи на ветеринар!!! кажи от кой град си за да се опитаме да ти намерим подходящ лекар.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 19:08:42    Заглавие: Re: Папагалчето ми ослепя Отговорете с цитат

tsvetelinaz написа:
Здравейте !  Very Happy

Здравей защо мислиш че не вижда?Какво наблюдаваш? Отколко време имаш птичките и друг път държали ли са се така.Храни ли се? Пие ли вода? Разкажи повече.

tsvetelinaz
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Октомври 2007, 13:48:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледам ги от 3 г. , не са се държали странно. Тя дори много пееше за папагал .  Не е  много закачлива , за разлика от Чоки .  
Може да се каже , че горе -долу  се ориентира в клетката . Но се притеснявам , защото  мъжкият  я кълве и я пъди от клечка на клечка. Странното е , че тя непозволяваше да я пипаме или закачаме , а сега не реагира дори кагато махам около нея . Само като я пипна разбира , че има някой  Rolling Eyes
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Октомври 2007, 19:46:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Храни ли се?Трудно ли се ориентира като я гони мъжкия?Те по принцип ли не се разбират или само отскоро?Ако имаш възможност ги раздели и я наблюдавай.

tsvetelinaz
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Октомври 2007, 12:40:39    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление , изхвърлих старата клетка и няма да мога да ги разделя (и на мен ми мина тази мисъл)  . Тайно се надявам да се оправи   Sad  От скоро  мъжкият я гони , мисля , че е разбрал , че нещо й има . Той е доста закачлив , крякащ и въобще , доста палавичък  Smile Но сега се държи много гръбо с нея .
Приятели ми казаха , че в Пловдив едва ли ще открия доктор , който ще иска да се занимава с моето вълнисто папагалче , а дори и да иска едва ли ще може да й помогне .  ще чакаме и ще се надяваме или да се оправи , или да се научи да се справя !
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Октомври 2007, 20:45:55    Заглавие: Отговорете с цитат

tsvetelinaz написа:
За съжаление , изхвърлих старата клетка и няма да мога да ги разделя (и на мен ми мина тази мисъл)  . Тайно се надявам да се оправи   Sad  От скоро  мъжкият я гони , мисля , че е разбрал , че нещо й има . Той е доста закачлив , крякащ и въобще , доста палавичък  Smile Но сега се държи много гръбо с нея .
Приятели ми казаха , че в Пловдив едва ли ще открия доктор , който ще иска да се занимава с моето вълнисто папагалче , а дори и да иска едва ли ще може да й помогне .  ще чакаме и ще се надяваме или да се оправи , или да се научи да се справя !

Ако неможеш да ги разделиш поне я заведи на лекар. Ако друго неможе да направи поне ще и прегледа очите Може да ти каже поне какво и е общото състояние.Папагалите нямат чудни дадени им от всевишия възможност да се самоизлекуват.Ако беше така нямаше да има ветеринарни лекари.

bubulina
Модератор
Модератор

Години: 39
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Октомври 2007, 20:56:46    Заглавие: Отговорете с цитат

tsvetelinaz написа:

според мен трябва да послушаш Jo, в думите и има много истина. всеки ветеринар  дори и не специалист по птици, ще може да те ориентира в състоянието и! представи си, че в момента нещата могат да се оправят, а след месец вече стане късно ,няма ли да съжаляваш?! Confused
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

tsvetelinaz
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Октомври 2007, 12:19:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря , за съветите . Ще потърся ветеринар !  Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети