Става ли "червеното лори"за домашен любимец

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

vanko1
Активен
Активен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Октомври 2007, 14:02:42    Заглавие: Става ли "червеното лори"за домашен любимец Отговорете с цитат

Искам да питам става ли"червеното лори"за домашен любимец и кое е по добре "малак александар" или "червеното лори" знам че и двете си имат свои хубости но според вас кое е по добре Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Октомври 2007, 14:02:42    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

atanas
Активен
Активен

Години: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Октомври 2007, 19:23:57    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен и двете са добре ти сиреши но лорито мисля че е по красиво Smile незнам ти си решаваш не можем да ти кажем какво да си вземеш
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

sofiavarna
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Февруари 2008, 15:53:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво се случи? Каква птица си избра? Ако все още се чудиш, мога да ти разкажа за проклетия нрав на Лоритата нещо повече. Моето е многоцветно, но са от един и същи род. Не се научават да говорят на 100 гласа, но са прекрасни имитатори на звуци, например течаща вода или бръмчене на центрофуга или каквото там се сетиш, опитите им за говорене обаче, понеже са много ученолюбиви, завършва с грачене. Но нашият обича да казва сирене, когато е гладен и така жално си го иска, че не може да не му дадеш, обожават го, а и други млечни продукти. Освен това, ми казва мамо, и ме вика ако съм в другата стая, иска непрекъснато компания. Откъм поддръжка са по-скъпи от Александрите, защото трябва да им осигуриш различни натурални сокове, и то не от редките, не пие цитрусови обаче, отиват 2 л на седмица. И акото му не обикновено, като на другите папагали, поради разбираеми причини, няма начин да не го почистващ всеки ден. Изисква много време!
Нашият е много смешен, когато си играе, обожава да се къпе, направо в банята. А топлите дни очаква това всеки ден. Мога да разказвам още, ако има интерес....
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети