Котка!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Домашни любимци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Perta
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Фев 2008
Мнения: 53
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2008, 23:10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добра новина за котето, браво!
Освен ако това не е правописна грешка и не си имал предвид "птици"!

Иначе, малко извън темата, не знам дали си имал котка за домашен любимец, аз почти цял живот съм имала, големи манипулаторки са, почти винаги постигат каквото искат! И това е едно от качествата им, които най-много харесвам! Просто никога не си сигурен точно кой на кого е любимеца!
_________________
Не бива са слушаш.
За да чуеш нещо, не бива да слушаш.
За да видиш нещо, не бива да гледаш.
За да схванеш нещо, не бива да мислиш.
За да кажеш нещо, не бива да слушаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2008, 23:10:52    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2008, 23:39:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Пици са си! Живее с браятата и сестрите си около една пицария.
Котка в къщи не съм имал. Само съм хранил една две котки, които живееха преди около блока, но не може да се сравнява с гледане на котка.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 0:26:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Да наистина прекрасни и гальовни животни.Аз съм израснал с кучета и котки.Някои са много спокойни ,а други много диви.Имахме едно коте което беше страшно диво както си седиш отпуснат и той ти скочи на главата от някаде не ,че нямаше вода ,но пиеше вода от аквариума на рибките много диво,но и много хигиенно животно беше
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 10:15:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Много се радвам, че е добре котето Smile Страшно много си обичам папагалите /всъщност обичам всички животни/, но котаракът ми е най-голямата слабост в живота ми Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Домашни любимци Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети