Странен папагал

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

io
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 21 Окт 2007
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2007, 23:34:55    Заглавие: Странен папагал Отговорете с цитат

Искам да попитам за моят папагал,става дума за следното:имам корели и една от тях мъжката постоянно изхвърга някаква безцветна течност,все едно че уринира.Какво е това?Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Октомври 2007, 23:34:55    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Октомври 2007, 9:20:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да се опитва да нахрани женската.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Октомври 2007, 22:10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Entel написа:
Може да се опитва да нахрани женската.

ама аз го разбирам, че от друго място го изхвърля... Embarassed  птиците по принцип също уринират, но ако е толкова видимо,прави впечатление и както казваш НЕПРЕКЪСНАТО, мисля че може да се наложи да го заведеш на лекар. признавам,че лично аз за пръв път чувам за подобно поведение Confused
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Октомври 2007, 15:56:51    Заглавие: Отговорете с цитат

bubulina написа:
Entel написа:
Може да се опитва да нахрани женската.

ама аз го разбирам, че от друго място го изхвърля... Embarassed  птиците по принцип също уринират, но ако е толкова видимо,прави впечатление и както казваш НЕПРЕКЪСНАТО, мисля че може да се наложи да го заведеш на лекар. признавам,че лично аз за пръв път чувам за подобно поведение Confused


Мда, аз съм се заблудил от другата тема (където пише, че папагалче повръща)...
Това не е нормално! Папагалчетп стои ли нормално на пръчката, настръхнало ли е? Храни ли се? Може да му сложиш витамини във водата.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

io
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 21 Окт 2007
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Октомври 2007, 20:56:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи от четирите папагала,той е най-жизнения и най пъргавия.Няма никакво странно поведение,което да навежда на мисълта,че му има нещо.Нещо повече,пее и свирка най много и най добре от останалите,много е даровит.Но,ето това ме притеснява,какво го кара да изхвърга тази течност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети