Подсилване на зеброва амадина.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

амадинчо
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Май 2009
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Май 2009, 11:07:23    Заглавие: Подсилване на зеброва амадина. Отговорете с цитат

Здравейте на всички в форума.Аз съм нов, така че приятно ми е да се запознаем можете да ме наричате Себи/на кратко/.И така да говоря по същество.Март месец имах доста силно люпило 3 от 4 финки.Продадох ги с много мъки и сега пак останах с мойта първоначални.Сега юни месец пак искам да пробвам но само за удоволствие не за продан.Обаче финките ми много свалиха теглото си.Давам им витамини за перушина и много силна на калций храна.Но с каво още мога да ги подсиля.Да взема 3та женска за да има повече да мътят да не се изтощават много.Чел съм че от  инстинк те веднага се присейдиняват в мътенето и изхранането на малките.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Май 2009, 11:07:23    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

амадинчо
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Май 2009
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юни 2009, 14:32:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде де бе, защо никой не пише.По списанието ли работите толкова.,.....Каде сте бе хора ?.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Windey
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 14

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Октомври 2009, 23:53:12    Заглавие: Отговорете с цитат

В зоомагазините има много добри витамини, потърси ги. С капкомер са (за капване във водата), в кутишка, някъде към 7 лв бройката. Аз съм си взимал 2 вида - единия е жълта течност, смърдяща гадно - витамините, а другия - прозрачна - миришеше на нещо свежо - това е за малките и за яйцата.



Това е единия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ЩУКА
Нов
Нов


Години: 45
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Фев 2009
Мнения: 10
Местожителство: София-Враца-Северозапада

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Януари 2010, 18:11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Мойте финки тая година снесоха 5 пъти яйца, като единя път бяха 8 бройки. Първото люпило оживя, другите се запартъчиха, защото правих ремонт в апартамента и местих клетката, та женската стана от яйцата. От последното се излюпиха 4 пиленца, но таман се разлистиха и измряха. Можеби вече им беше късно. Та, въпроса е, че при това интензивно снасяне им давах постоянно варено яйце и едни зеленчукови добавки. В момента са в отлично здраве.
_________________
Всекидневен моторизъм, здрав и бодър организъм.
Славянин был мудр, как ночная сова и силен, как стая волков. Но сила его это сила земли,а сила славян в единстве!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети